iPad جدید و بزرگتر با صفحه نمایش 12.9 اینچی!

یک سازنده صفحه های نمایش کره ای، در مطبوعات معروف کره ای The Korea Times خبر از تولید صفحه نمایش های 12.9 اینچی ای داد که قرار است در نسل بعدی آیپد ها مورد استفاده قرار بگیرد. این گزارش رسمی اعلام می کند که آیپد جدید، کیفیتی بسیار پیشرفته نزدیک به Ultra high-definition (UHD) داشته و به طور قابل توجهی بزرگ تر خواهد شد. ضمناً، پیکسل های بسیار بیشتری هم نسبت به آیپد ایر 9.7 خودمان دارد.

یک کارپرداز تجهیزات اپلی در کره طی تماسی تلفنی روز سه شنبه به کره تایمز گفت: تامین کننده ردیف نخست اپل، در حال ساخت صفحه های نمایشی 12.9 اینچی رتینایی است که قرار است در آیپد جدید مورد استفاده قرار بگیرند و به زودی در اوایل سال جدید 2014 ارائه خواهد شد.

آیپد 12.9 اینچی کیفیت نگاره های بهبود یافته خواهد داشت؛ همانگونه که شریک اپل میل به ارتقاء خط تولیدش برای صفحه های نمایش به نوع UHD دارد، آیپد آتی از کیفیتی بسیار شفاف بهره خواهد برد

در دو ماه گذشته، گزارش ها و حواشی iPad جدید گاهاً تیتر برتر مجلات و روزنامه های خبری بوده است.

همچنین در ماه ژولای Wall Street journal از آغاز آزمایش اپل و سازندگان آن بر روی صفحات نمایش 12.9 اینچی و یک آیفون بزرگتر خبر می دهد و در پی شایعه ای آبکی (:دی) در ماه می خبر از تولید iPad Maxi برای به هدف قرار دادن بازار آلترابوک ها داد.  پژوهش های زنجیره ای NPD در ماه اکتبر اگر چه زمان قطعی آن را تعیین نکرد اما بر عرضه این صفحه نمایش در سال آینده تاکید نمود.

12_9_ipad_ipads_dark-800x450

مینگ چی کو {آنالیزور KGI Securities} نیز ماه گذشته نوشته ای پیرو آپگرید صفحه نمایشی آیپد ارائه داد. البته با توجه به این نوشته، او انتظار صفحه نمایشی 9.7 اینچی رتینا نسل ششم با تراکم پیکسلی 30% تا 40% درصدی را داراست.

اما خیلی حساس نشویم، همین ماه بود که اپل از آیپد جدید رونمایی کرد و فعلا باید تجهیزات تامین کننده های قبلی را امتحان کرد تا بتوان بر مبنای آن و رفع مشکلات احتمالی آن، تجهیزات جانبی بروز تری از جمله صفحه نمایش بهتر را جایگزین آن کرد و البته! این تازه اول راه است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا