نگاهی به قاب ها و پایه های آیفون جدید داشته باشیم

پایه های نوری و قاب های سیلیکونی برای آیفون جدید

علاوه بر آیفون 6s و 6s پلاس جدید  ، اپل روز چهارشنبه لوازم جانبی جدید برای گوشی های نسل جدید را معرفی کرد. معرفی آن ها زمان زیادی را به خود اختصاص نداد اما در وب سایت اپل در مورد پایه های نوری ، قاب های سیلیکونی و چرم در رنگ بندی های مختلف حرف زده شده است.

1.dock
پایه های جدید خیلی شبیه چیزی هستند که اپل در ماه اردیبهشت اعلام کرده بود ، این در رنگ هایی هماهنگ با آیفون های جدید یعنی طلایی ، طلایی مایل به سرخ ، خاکستری و نقره ای موجود هستند. این ها با  هر دو مدل اخیر آیفون و آیپاد تاچ سازگار بوده و خرید آنلاین آن 49 دلار در دسترس است.

2.case-829x1024

مدر مورد قاب ها باید بگوییم ، اپل هر دو مدل سیلیکونی وچرم آن را برای هر دو مدل ایفون ارائه می دهد ، اما رنگ های آن جدید هستند. قاب های سیلیکونی جدید در رنگ های سفید ، خاکستری ذغالی ، سنگی ،  سفید مات ، آبی فیروزه ای ، آبی مهتابی ، صورتی ، نارنجی و قرمز وجود دارد. همچنین رنگ چرم جدید نیز آبی مهتابی و قهوه ای رزین رنگ  و خاکستری می باشد.

این موارد جدید برای سفارش آنلاین امروز در سایت قرار گرفته اند ، شروع قیمت مدل سیلیکون آیفون 6s با قیمت 35 دلار می باشد و همین برای آیفون 6s پلاس 39 دلار می باشد.

همچنین شروع قیمت برای مدل های چرم به ترتیب 45 و 49 دلار است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا