iPhone 6c در گزارشات وبسایت Fiksu ظاهر نشد

گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s plus  در گزارشات ترافیک وبسایت ظاهر شدند ولی iPhone 6c خیر

روز گذشته به شما گفتیم که افشا کننده ی قابل اعتماد، ایوان بلاس، در حساب توییتر خود، @evleaks ادعا نمود ” بنظر می رسد iPhone 6s, 6s plus & 6c همگی بصورت همزمان معرفی شوند.”

iPhone-6-Retina-HD

بلاس در گذشته خود را بعنوان فردی قابل اعتماد، کاملاً به اثبات رسانده بود و جزئیات و عکس های دقیقی در رابطه با گوشی های هوشمند منتشر نشده، افشا کرده بود.

اما اکنون شرکت تحقیقاتی Fiksu می گوید که نتوانسته است هیچگونه اثری از iPhone 6c در گزارشات روزانه بیابد، برخلاف iPhone 6s و iPhone 6s plus که در گزارشات ترافیک وبسایت ثبت شده اند و بعنوان ’آیفون 8/1’ و ’آیفون 8/2’ شناخته می شوند.

شایعات درباره معرفی پاییزه ی آیفون ها و آیپدهای جدید، با اشاراتی مبنی بر اعلان دستگاه های جدید در 18 شهریور، داغ تر شده است. Fiksu نوشت ” برای کسب یک نتیجه، ما در میان اطلاعات خود اندکی کاوش کردیم تا ببینیم آیا می توانیم اثری از یک سخت افزار جدید اپل بیابیم- و ما موفق شدیم.”

در دی ماه ، آن ها دو مدل آیفون منتشر شده که بعنوان ’ آیفون 8/1 ’ و ’ آیفون 8/2 ’ شناخته می شوند را کشف کردند؛ در مقایسه با شناسه های ’ آیفون 7/1 ’ و ’ آیفون 7/2 ’ که به ترتیب متعلق به iPhone 6 و iPhone 6 plus می باشند.

Fiksu-web-logs-new-iPHones

عدد اول در مشخصه سخت افزار اپل، نشان دهنده تجدید نظر اصلی سخت افزاری و عدد دیگر تغییرات در یک مدل است. بنابراین این علامت به وضوح نشان می دهد که اپل از ماه گذشته در حال تست دستگاه های iPhone 6 و iPhone 6 plus بوده است.

iPhone 6c شایع، یک شناسه سخت افزاری جدید خواهد داشت که در گزارشات وبسایت Fiksu نیامده است.

اینکه ما مشاهده نمی کنیم که یک دستگاه سومی هم تست شده است، بدان معنی نیست که iPhone 6c اصلاً وجود ندارد: شاید اپل تست آن را در ماه مرداد شروع کرد و یا همانگونه که دیگران عقیده دارند، iPhone 6c هنوز برای زمان مقرر آماده نیست و در سال 2016 منتشر خواهد شد.

گزارشات ترافیک Fiksu، شامل اطلاعاتی است که از برنامه های معروف نظیر سفر، بازی ها و برنامه های سبک زندگی، جمع آوری گردیده است. Fiksu می نویسد ” اکثریت قریب به اتفاق استفاده، در آمریکاست به همراه تعدادی بازدید که از آلمان و برزیل می باشد.

نظر شما درباره iPhone 6c چیست؟! آیا اپل این گوشی را درسال جاری منتشر می کند یا سال آینده؟! و یا اینکه آیا شرکت ایده های خود درباره این گوشی سطح متوسط را، کنار خواهد گذاشت؟!

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا