عرضه‎ی آیپاد‎های جدید ممکن است سه شنبه‎ی بعدی اعلام شود

اگر قصد این را دارید که پلیر موزیک آیپادی خریداری کنید، اندکی برای خرید بیشتر صبر کنید چون اپل تصور می‎شود از مدل‎‎‎‎های جدید آیپاد نانو و آیپاد شافل سه شنبه‎ی بعدی رونمایی می‎کند.

طبق گفته‎ی بلاگ فرانسوی iGen.fr، یک منبع کاملا مورد اعتماد در رابطه با اخبار به بیرون یافته از اپل، آیپاد تاچ می‎تواند با داشتن یک پردازنده‎ی 64 بیتی شکلی کاملا جدید به خود بگیرد.

گفته می‎شود مدل‎های آیپاد شافل و آیپاد نانو تنها از نظر زیبایی تغییراتی خواهند داشت.

نسل پنجم آیپاد در ماه اکتبر سال 2012 رونمایی شدند و دارای پردازنده‎ی 32 بیتی A5 بودند. در ماه ژوئن 2014، این دستگاه به روز رسانی کوچکی دریافت کرد و مدل‎های 32/64 گیگا بایتی با قیمت 249 و 229 دلار به مدل 16 گیگابایتی 199 دلاری تقلیل پیدا کردند.

وجود طرح‎های گرافیکی مخفی در iTunes 12.2 اشاره به عوض شدن آیپاد دارد که ممکن است به زودی شاهد آن باشیم.

زمانی که یک دستگاه آیپاد در iTunes 12.2در مک یا ویندوز کامپیوتر‎های شخصی تنظیم و یا ری استور می‎شود کاربر با یک تصویر ترکیبی رنگی جدید مواجه می‎شود،که در بالای پست و پایین نشان داده شده است، که نشان از خانواده‎ای از آیپاد دارد که قبلا با این رنگ‎ها دیده نشده است یعنی طلایی، آبی تیره و صورتی روشن.

 

2.iPod-nano-new-colors-iTunes-graphics

به شکل جالبی، اپلیکیشن ماشین حساب در آیپاد تاچ تاریخ سه شنبه را نشان می‎دهد، ولی مشخص نیست که آیا اپل دارد ما را دست می‎اندازد یا اینکه چنین تاریخی واقعا تاریخ اصلی عرضه‎ی مدل‎های جدید آیپاد است.

آیپاد شافل 49 دلاری آخرین باری که به روز رسانی شده است و تغییر یافته نزدیک به 2 سال پیش بوده است.

در رابطه با آیپاد نانو، این دستگاه آخرین به روز رسانی سخت افزاری بارز خود را در سپتامبر سال 2012 شاهد بوده است، به همراه یک به روز رسانی کوچک در ماه سپتامبر 2013 که در آن رنگ جدید خاکستری فضایی جایگزین رنگ سنگ لوحی شد.

آیا برای شما هنوز آیپاد اهمیت دارد؟

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا