آیفون 6 اس دارای یک مدل 16 گیگی خواهد بود

تصویر تازه‎ی به بیرون راه یافته نشان از این دارد که آیفون 6 اس دارای یک مدل 16 گیگی خواهد بود

برخلاف شایعاتی که طی آن گفته می‎شد اپل سرانجام مدل 16 گیگی را برای آیفون بعدی بی‎خیال می‎شود، عکس جدیدی که توسط Steve Hemmerst در توییتر پخش شده است چیز دیگری را نشان می‎‎‎دهد.

16GB-iPhone-6s
Hemmerstoffer فردی که در رابطه با فاش سازی جزییات در رابطه با دستگاه‎های بعدی موبایل غریبه به شمار نمی‎رود، عکسی را پست کرده است که به طور معمول در پشت جعبه‎ی آیفون قرار می‎گیرد.

همانطور که یقینا شما خبر دارید، چیز‎هایی که در پشت جعبه‎ی این گوشی چسبانده می‎شوند اطلاعات آماری در رابطه با فضای ذخیره سازی، قابلیت‎های شبکه‎ای و غیره فراهم می‎کنند.

اگر این تصویر به بیرون راه یافته درست باشد، من چیزی ندیدم که خلاف این عقیده را به هم تحمیل کند، یقینا یکسری افراد در 18 شهریور مایوس خواهند شد.

بحث‎های زیادی در رابطه با اینکه اپل به فروش یک مدل 16 گیگی ادامه خواهد داد یا نه وجود داشته است، چون 16 گیگ در عصر و دوران امروز برای گذران امور خیلی کم است.

در حقیقت، اپل مجبور به انجام تغییراتی در شیوه‎ای که به روزرسانی‎های iOS مدیریت و کنترل می‎شوند، شده است تا بواسطه‎ی آن اندازه‎ی مدل‎های آیفون ارزان تر خود را تغییر دهد.

اگر چنین چیزی (این تصویر) نشان از این برای شما نداشته باشد که مشکلی وجود دارد، من نمی‎دانم دیگر چه چیزی این کار را می‎تواند انجام دهد.

شایعات اشاره به این داشته‎اند که اپل از تولید مدل‎ از تاریخ گذشته‎ی 16 گیگابایتی در آیفون بعدی خود صرف نظر می‎کند ولی این عکس مدرکی است که نشان می‎دهد اینچنین نیست، حداقل در رابطه با آیفون 6 اس.

تا جایی که مربوط به آیفون 6 اس پلاس می‎شود، من به صورت بالقوه چنین فرضی را در نظر نمی‎گیرم، ولی تا زمانی که مدرک دیگری را ببینم شک خودم را نگه می‎دارم، مخصوصا با این تصویری که تازه به بیرون راه یافته است.

نظر شما چیست؟ آیا اپل به فروش یک مدل 16 گیگابایتی برای آیفون بعدی‎اش ادامه خواهد داد؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا