والپیپرهای مک‌بوک جدید برای آیپد، آیفون و دسکتاپ

هفته‌ی گذشته اپل ما را با مک‌بوکی باز طراحی شده غافلگیر کرد. البته تعدادی از ویژگی‌های آن در چند ماه اخیر لو رفته بود ولی فناوری و فرم جدید ساخت، حیرت آور بود. با طراحی نازک‌تر، صفحه کلید جدید، ترک‌پدی با قابلیت فورس تاچ (Force Touch) و مدار منطقی کوچک؛ واضح است که اپل پردازش لپ‌تاپ‌ها رو به سوی آینده می‌بیند، که این در استفاده از USB-C مشخص است.

apple_bubble_wallpaper_by_jasonzigrino-d8lamux-1024x591

در این ویدیو، حبابی درخشان و شناور در سراسر صفحه‌نمایش‌های رتینای اپل در حرکت است و عمق رنگ و لبه‌ی شیشه‌ای صفحه را نمایش می‌دهد. در پست والپیپرهای این هفته، Jason Zigrino این حباب‌ها را به همه‌ی دستگاه‌ها می‌آورد.

والپیپرهای رویداد اپل

در پایین دو مجموعه از والپیپرها به وسیله‌ی @JasonZigro وجود دارد. حباب‌های مک‌بوکی که در سه رنگ طلایی، خاکستری و نقره‌ای وجود دارند و یادآور رنگ‌های جدید این محصول می‌باشند. به علاوه‌ی این والپیپرها، شما می‌توانید دیگر کارهای Jason را از dribbble مشاهده کنید.

apple_bubble_wallpaper_by_jasonzigrino-splash-1024x768

دانلود:

آیمک رتینا؛ آیپد؛ آیفون

stainless_steel_apple_logo_wallpapers_by_ziggy19-d809ktw-1024x560

دانلود:

دسکتاپ: طلایی؛ خاکستری فضایی؛ خاکستری؛ نقره‌ای (2880 x 1800)

آیپد: طلایی؛ خاکستری فضایی؛ نقره‌ای

آیفون: طلایی؛ خاکستری فضایی؛ نقره‌ای

والپیپرهای رویداد ICYMI اپل

والپیپرهای پایین در طی دو هفته‌ی گذشته، همراه با رویداد ۹ مارس اپل، یا همان Spring Forward منتشر شده‌اند. می‌توانید در حالی که منتظر مک‌بوک جدید و اپل‌واچ هستید آن‌ها را دانلود کنید!

March-9-Apple-Media-Event-splash-1024x768

۱ مارس: والپیپر رویداد اپل‌واچ

Apple-Watch-Wallpaper-iPad-1024x768

۸ مارس: والپیپرهای خلاقانه اپل‌واچ

توضیحات

مانند آنچه در بالا می‌بینیم، همه‌ی والپیپرها توسط خوانندگان iDB انتخاب و تهیه می‌شوند! شما هم می‌توانید والپیپرهای مدنظر خود را انتخاب و از طریق تماس با من در توئیتر @jim_gresham آن‌ها را منتشر کنید. همه‌ی تصاویر باید با اندازه‌ی دستگاه‌ها یعنی آیپد، آیفون یا دسکتاپ هماهنگ شوند. بالطبع ما خواهان جدیدترین دستگاه‌ها هستیم، پس منتظر کارهای شما می‌مانیم.

idownloadblog

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا