عکس های جدید آیفون 6 و پوسته 4.7 اینچی اپل

هرچند، برای مدتی، ما ایده ها و گمانه زنه هایی در مورد چگونگی شکل آیفون 6 داشتیم ، اما رفته رفته شواهد متعددی ناشی از آمدن آیفون 6 وجود دارد که ما را از نقشه های اپل آگاه می سازد . ما امروز اینجا هستیم تا از عکس های جدیدی از آیفون 6 شما را به شما نشان دهیم . با توجه به عکس های با کیفیت آن ، ما یک ویدئو آماده کردیم تا از تمام جزئیات موضوع آن با خبر شوید .

تعداد زیادی ازعکس های آیفون هفتگی می آمدند ، و مشخص نیست که آیا این عکس ها شایعه هستند یا نه . ولی کاملا می شود پیش بینی کرد که چه هدفی دارند .

19

با توجه به گزارش MacRumors تعداد زیادی از متخصصان آن ها گمانه زنی هایی در مورد پوسته عقب این موبایل انجام داده اند ، که ال به دنبال این است که شکلی شبیه به آیفون 5s داشته باشد ، و بدنه ی تمام فلزی آن قابل تحسبن است .

در واقع ، این عکس ها نشان می دهند که اپل بار دیگر می خواهد از فلز در گوشی های موبایل خود استفاده کند که با توجه به این عکس ها قابل فهمیدن است و باید انتظارات زیادی از اپل برای پرچم دار جدید خود یعنی iPhone 6  داشته باشیم .

28

در قسمت پایینی دستگاه نشان دهنده پورت شارژر آن و همچنین بلندگوهای آن است ، اگرچه این امر قابل پیش بینی بود ، این مضخص است که این قسمت ها هنوز نهایی و کامل نشدند . برای مثال قطعه و جای دوربین پشتی هنوز مشخص نشدند ، ولی لوگوی اپل قابل مشاهده است .

38

هرچند ما مطمئن نیستیم که اپل رنگ جدیدی از این گوشی موبایل را معرفی می کند یا نه ، اما شما از آخرین عکس کاملا متوجه رنگ خاکستری رنگ تیره آن هستید ، و این که چطور آن شبیه به آیفون 5s است .

56

مشتاقانه ، بسیاری تصور کرده اند که پرچمدار جدید اپل شامل لوگوی کاملا روشن و نورانی است که آن را کمی شبیه به مک می کند ، اما این در حالی است که نباید منتظر اینچنین انتظاراتی از آن باشیم ، و مطمئنا بسیاری از طرفداران ترجیح می دهند همچین اتفاقی بیفتد . به این ترتیب این احتمال وجود دارد که شرکت خواسته طرفداران نادیده نگیرد. باید منتظر آن بمانیم که این پرچمدار قدرتمند چگونه ظاهر می شود . Feld و Volk ، منبع اصلی این عکس ها ، می گویند که ممکن است که آیفون 6 شامل NFC باشد.

RedmondPie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا