عکس های جدید از ساخت آیفون6 با صفحه نمایش4.7 اینچ فاش شد

در طول هفته اخیر شایعات و اظهار‌ نظر افراد مختلف نسبت به اندازه صفحه نمایش نسل بعدی آیفون بسیار زیاد شده است. در طول همین هفته گزارش تحلیلگر آقای Kuo از ساخت آیفون 6 در دو اندازه متفاوت و عرضه آن در دو زمان مختلف داشتم، سپس تصاویر به بیرون درز شده از قاب‌های آیفون 6 با اندازه تقریبی صفحه نمایش4.7 اینچ و 5.5 اینچ را منتشر کردیم. اما امروز تصاویری کارخانه‌ای از ساخت آیفون 6 با صفحه نمایش4.7 فاش شده که به احتمال زیاد مربوط به نسخه با صفحه نمایش کوچکتر آیفون 6 می باشد.

iphone_6_mold_comp_1

این تصاویر توسط سایت Nowhereelse.fr منتشر شده، و همانطور که مشاهده می‌کنید به منظور مقایسه، گوشی آیفون 4s در کنار این قالب قرار گرفته است.

بر اساس محساباتی که انجام شده به نظر می‌آید که این قالب برای یک آیفون با صفجه نمایش4.7 اینچ ساخته شده، این موضوع دقیقا همان شایعاتی که در مورد یکی از اندازه‌های آیفون گفته شده را تایید می‌کند. سایت Nowhereelse.fr معتقد است که اپل در حال اضافه کردن بخش‌هایی به پایین دستگاه آیفون 6 است، شاید اپل می‌خواهد ظاهر بدنه پشت آیفون را دست خوش تغییر کند.

با قرار دادن یک آیفون 5s در این قالب و اندازه گیری آن مشخص شده که این مدل عریض تر است، Nowhereelse.fr نیز تایید کرده است که اندازه این دستگاه احتمالا 12 سانتی متر یا همان صفحه نمایش4.7 اینچ می‌باشد.

آیفون 6 با صفحه نمایش4.7 اینچ

iphone_6_mold_comp_2

ما منتظریم که اپل با شگفتی‌های فراوان آیفون 6 را در اواخر تابستان همین سال جاری شمسی رونمایی کند، انتظار می‌رود در ماه شهریور یا مهر آیفون با صفحه نمایش4.7 اینچ رونمایی شود و مدل بزرگتر این گوشی هوشمند با اندازه 5.5 اینچ صفحه نمایش با چند ماه تاخیر و در اواخر فصل پاییز رونمایی گردد و سپس وارد بازار‌های جهانی شود. همین امرزو نیز خبری از تحلیلگر Peter Misek منتظر شد، در این گزارش آمده بود که اپل از اوپراتور‌ها خواسته منتظر 100 دلار افزایش قیمت برای آیفون 6 باشند، زیرا به احتمال زیاد اپل آیفون را بزرگتر کرده و قطعا تکنولوژی بیشتری در آن به کار برده است.

نظر شما در مورد آیفون 6 با صفحه نمایش4.7 اینچ چیست؟ آیا موافق عرضه فبلت 5.5 اینچی توسط شرکت اپل هستید؟ چقدر در حقیقت داشتن این تصاویر شک دارید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا