تصاویر جدید دیگری از قاب پشتی آیفون 6 با رنگ نقره ای

طی این چند ماه اخیر تمامی سایت های مربوط به شرکت اپل تصاویر احتمالی از طراحی آیفون 6 را که معرفی آن یک رویداد بزرگ در دنیای گوشی هوشمند می باشد منتشر کرده اند  گفته می شود به تازگی یک سری تصاویر جدید از قاب پشتی آیفون 6 توسط سایت دیکسون منتشرکننده همیشگی اخبار مربوط به دستگاه های Ios در سایت قرار داده شده است.

این بخش از تصاویر همچنین نشان دهنده عکس هایی از زیبایی های مربوط به قاب  پشتی آیفون 6 که توسط Feld & Volk طراحی شده است می باشد که نشان می دهد به احتمال زیاد آیفون6 طبق همین تصاویر طراحی شود.

sd_iphone6_rear_shell_silver-800x532

مشابه اخباری که قبلا منتشر شده است ، قاب پشتی مربوط به جدیدترین مدل آیفون دارای ویژگی های فیزیکی جدیدی همچون طراحی تقریبا تمام فلزی با یک سری برآمدگی ها و فرورفتگی های براق و جواهر مانند می باشد که در قسمت بالای خط براق بالایی یک سوراخ مربوط به فلش برای هر دو طرف LED و یک سوراخ بزرگ تر مربوط به دوربین وجود دارد که ممکن است طبق اشاره هایی که قبلا صورت گرفته است در این دستگاه بر آمده باشد.

همانطور که بار ها در سایر پست ها گفتیم به احتمال زیاد شرکت اپل آیفون 6 را در تاریخ 9 سمپتامبر معرفی می کند و یک هفته بعد آن را به بازار عرضه خواهد کرد. همچنان گفتیم که خیلی محتمل است این شرکت ابتدا مدل 4.7 اینچی را عرضه کند و عرضه مدل 5.5 اینچی را به علت مشکلاتی که در مسیر طراحی این مدل بزرگت تر وجود دارد تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده به تاخیر بیندازد.

علاوه بر صفحه نمایش بزرگ تر در هر دو مدل مربوط به آیفون 6 ، احتمالا پردازنده های آن به A8 ارتقا یافته و دوربین آن با افزودن خاصیت تثبیت نوری بهبود خواهد یافت . همچنین سیستم عامل iOS 8 در آن به کار گرفته می شود.

macrumors

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا