تصاویر جدید از مونتاژ لاجیک بورد در آیفون6

4 هفته مانده است تا رویداد بزرگ معرفی آیفون6 و مدام تصاویری در مورد بخش های مختلف آن منتشر می شود ، درست چند هفته قبل دو تصاویر مروبوط به لاجیک بورد آیفون منتشر شد که در آن اجزای مختلف تقریبت مشابه هم بودند و شایعاتی منتشر شد که می گفت این دو تصویر مربوط به دو مدل مختلف آیفون 6 یعنی مدل 4.7 اینچی و 5.5 اینچی می باشد.

یکی از تصاویر مربوط به لاجیک بورد بار دیگر توسط سایت  Apple.club.tw  منتشر شد و چگونگی مونتاژ این لاجیک بورد در آن شرح داده شد. چندین ویژگی فیزیکی جدید در این تصاویر نشان داده شده است از جمله شکاف مربوط به نانو سیم کارت ، چندین اتصال دهنده مربوط به بخش های مختلف کابل های انعطاف پذیر ، و یک چیپ مربوط به ذخیره سازی فلش وجود دارد که این چیپ ها قبلا در تصاویری که از سایت Toshiba منتشر شده بود نیز دیده می شد.

یکی از جذاب ترین بخش های مربوط به لاجیک بورد متاسفانه در ایت تصاویر زیر حفاظ الکترونیکی مخقی مانده است. یک بخش نقره ای رنگ در بخش پایین و سمت چپ بورد در این تصاویر وجود دارد که تقریبا به طور قطع گفته می شود مربوط به ماژول های وای فای است ، اگرچه هیچ شواهدی وجود ندارد که این را ثابت کند و محتمل ترین نیز همین است و در این تصاویر نیز نشانه گذاری شده است.

 

assembled_iphone_6_board_annotated

سری دوم تصاویر مربوط به لاجیک بورد که امروز توسط سایت Apple.club.tw منتشر شد نشان می دهد که در لاجیک بورد  دو جفت کابل انعطاف پذیر وجود دارد که بر روی آیفون6 به فروش خواهد رسید.

این کابل ها به نظر می رسد دقیقا مشابه و مکمل همان قسمت هایی هستند که در تصاویر مربوط به پانل جلویی آیفون 6 که مدت ها قبل منتشر شد.

می توانید در این پست ببینید : تصاویری از پنل جلوی آیفون6

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا