تایید واقعی بودن ماشین الکتریکی خودکار اپل

اپل شایعه کرده است که تیمی در حال حاضر مدتی می شود در حال کار بر روی ماشین های اتوماتیکی هستند. خیلی شایعاتی در مورد ضد گلوله بودن ماشین های ساخت اپل در اطراف ما وجود دارد ، اما شایعاتی وجود داشت که این اتومبیل ها قابلیت پرواز کردن دارند که اپل این را تکذیب کرده است.

1.Apple-Car1
در حال حاضر به نظر می رسد که فعالیت های اپل بر روی ماشین خودکار و الکتریکی اش در حال گسترش است و به زودی وارد مرحله آزمایش می شود.

گزارش جدیدی از Guardian ادعا می کند که اپل با پایگاه نیروی دریایی سایق سانفرانسیکو در تماس است ، این پایگاه متعلق به GoMentum بوده که با سازندگان خودروها همکاری می کند و برای آن ها یک مکان امن برای تست خودروهای جدید ارائه می دهد.

در گذشته نه چندان دور طی گفت و گویی با هوندا و مرسدس بنز ، GoMentum توانایی های خود را ثابت کرده است ؛ بنابرین می تواند یکی از امن ترین و محرمانه ترین مکان ها را برای تست کردن اتومبیل های اپل فراهم کند.

تاسیسات GoMentum دارای مساحت 2100 هکتاری و آسفالت به اندازه 20 مایل است ، که همه چیزهایی که برای تست خودرو لازم است شبیه سازی شده است از جمله خیابان ها ، پل هوایی ، بزرگراه ، راه آهن و خیلی موارد دیگر که حین رانندگی با آن بر می خوریم.

با توجه به نیاز مشتاقانه اپل برای پنهان کاری به نظر می رسد بهترین جا برای تست خوردوی اپل GoMentum است.

2.Apple-Car-main

به نظر می رسد اپل به شدت با این موضوع موافق است ، زیرا طی اسناد و مدارکی که توسط Guardian منتشر شده است ، یکی از مهندسین شرکت اپل اقای Frank Fearon با صاحبان تسهیلات GoMentum در تماس است و به شدت به دنبال اطلاعاتی در مورد امکاناتی که GoMentum برای تست خودروها فراهم می کند می باشد.

احتمالا ، اپل دوست ندارد که در گوگل پخش شود خودروی اپل چه مراحلی را طی می کند.

ما در مورد برنامه های اپل برای راه اندازی خودروی جدیدش مشکوک بوده ایم و هنوز هم هستیم.

گزارش های جدید چیزهایی در مورد آن گفته اند اما تا زمانی که خود اپل چیزی نگوید همه چیز درباره آن در حد حدس و گمان است. فقط طی گزارش ها فهمیده ایم که همچین چیزی وجود خواهد داشت.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا