تمرکز اپل بر روی بازی با Apple TV 4

گزارش جدید بر تلاش اپل برای تمرکز بر روی بازی با Apple TV 4 تأکید دارد

اگر چه رویداد آینده ی اپل در 18 شهریور، ممکن است بشدت بر روی آیفون تعصب داشته باشد، اما هیجان بسیار زیادی درباره ی احتمال معرفی یک سخت افزار اضافی نیز وجود دارد.

تعدادی از گزارشات در ماه گذشته، بر این باورند که نسل چهارم تلویزیون های اپل، تمرکز زیادی بر روی بازی خواهد داشت. یک آتش مشتعل که با کشف پشتیبانی از کنترل حرکتی برای بازی های از راه دور، که قرار است به همراه تلویزیون نسل چهارم اپل عرضه گردد، سوخت بیشتری به آن اضافه شد.

1.Apple-TV-bluetooth-gaming-controllers

این دستگاه همچنین از کنترل های بلوتوث بازی نیز پشتیبانی خواهد کرد. در حال حاضر، یک گزارش جدید بر این ادعا که ویژگی بازی یکی از خصوصیات اصلی عرضه ی تلویزیون نسل 4 اپل خواهد بود، تأکید نموده است.

همچنین هنوز مشخص نیست که آیا اپل تصمیم های بلند پروازانه برای ساخت کنسول های قدیمی نظیر ایکس باکس 1 مایکروسافت و یا پلی استیشن 4 سونی را گرفته است یا خیر، اما با مقایسه ی این دستگاه ها با مشخصات محدودی که از تلویزیون نسل 4 اپل در دست داریم، این فرض بعید بنظر می رسد.

با این حال، با در نظر گرفتن اینکه کسب و کار بازی های تلفن همراه، هم اکنون یک صنعت چند بیلیون دلاری است، بشدت انتظار می رود که ATV 4، به فروشگاه برنامه و رابط توسعه دهنده ی SDK، تجهیز شده باشد. به احتمال زیاد اپل تلاش خواهد کرد تا تلویزیون اپل را به یک دستگاه بازی کامل تبدیل کند.

بر اساس این گزارش، “افرادی که درباره ی برنامه های اپل صحبت می کنند” می گویند که اپل قصد دارد تا ویژگی بازی را به یک نقطه ی اصلی فروش برای تلویزون جدید اپل تبدیل نماید.

به لحاظ تاریخی، تلویزیون اپل بعنوان چیزی بیشتر از یک پروژه ی سرگرمی داخلی در اپل، طبقه بندی نمی شد و توسط مصرف کنندگان عمدتاً به منظور گوش کردن به موسیقی و رسانه ها از طریق تعدادی از سرویس های پشتیبان نظیر Netflix، Hulu و iTunes مورد استفاده قرار می گرفت.

با این حال اکنون بنظر می رسد که آن محدودیت ها برداشته شوند، چراکه اپل بزرگترین بروزرسانی خود برای جعبه ی کوچک مشکی ستاپ باکس را رونمایی کرد.

2.Apple-TV

اپل هم اکنون دارای یک طیف از دستگاه هایی است که برای بازی تلفن همراه، عالی به شمار می روند. راه اندازی چاچوب فلزی و پیشرفت های ایجاد شده در چارچوب های بازی برای توسعه دهندگان، یک بهبود بزرگ کیفیتی را در بازی های در دسترس آیفون و آیپد، شاهد بوده است و نیز بزودی سیستم های Mac، نرم افزار OS X El Capitan را اجرا خواهند نمود.

با این حال، با در نظر گرفتن این حقیقت که تلویزیون اپل نسبتاً کم هزینه می باشد و اتصال آن به تلویزیون بزرگ با صفحه HD از داخل منزل امکان پذیر است، برای اپل مناسب بنظر می رسد که سعی در ایجاد و جایگزینی آن با یک دستگاه بازی برای مصرف کنندگان داشته باشد.

بدون شک یک بازار برای افرادی که قصد ندارند مقدار زیادی پول را صرف کنسول قدرتمند نمایند و یا بیش از 50 دلار برای بازی های جدید بپردازند، وجود خواهد داشت. تلویزیون نسل 4 اپل، آن خلاء را کاملاً پر خواهد کرد.

 

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا