قلمی برای سری دستگاه‎های نوت به صورت خودکار بیرون می‎آید

اگر کاربردی که اخیرا برای یک حق انحصاری سامسونگ کشف کرده است ارزش استناد به آن را داشته باشد، این غول دنیای تکنولوژی در حال بررسی راهی برای اجرای بیرون آمدن قلم سامسونگ در بعضی از دستگاه‎های آتی‎اش می‎باشد.

New-Samsung-patent-shows-work-on-an-auto-ejectable-stylus-for-the-Note-series
این حق انحصاری راهی را توضیح می‎دهد که طبق آن گوشی‎های هوشمند آتی گلکسی نوت می‎توانند از یک سیستم نسبتا ساده برای انجام این قابلیت استفاده کنند. اکثریت کار توسط دو الکترومگنت انجام می‎شود که درون اسلات قلم قرار داده می‎شود که آهن ربای درون قلم سامسونگ را و بنابراین خود قلم را کنترل می‎کنند.

اینطور که به نظر می‎رسد، این عملکرد طوری طراحی شده است که توسط نرم افزار کنترل شود. یک فرمان صوتی ساده یا یک اشاره روی صفحه‎ی Home، باعث می‎شود که الکترومگنتی که در انتهای اسلات قلم قرار دارد باعث بیرون آمدن قلم شود. یک الکترومگنت ثانویه باعث می‎شود قلم حالت ایستاده داشته باشد ولی کاملا نیافتد.

سیستم توضیح داده شده در کاربرد این حق انحصاری اختراع همچنین از قابلیت این دستگاه برای شناخت زمانی که قلم در جای خود قرار می‎گیرد، صحبت می‎کند. ظاهرا، کاربر می‎تواند متوجه شود که آیا قلم همچنان آویزان است و کاملا بیرون نیاورده شده است.

این کاربرد از همچنین یک مکانیسم قفل کردن خاص صحبت می‎کند که می‎تواند مطمئن شود قلم زمانی که استفاده نمی‎شود نمی افتد.

سامسونگ در دسامبر گذشته حق انحصاری اختراع در این رابطه با ثبت کرده است، ولی هنوز توسط سازمان دولتی USPTO تحت بررسی قرار دارد.

نظر شما در رابطه با این حق انحصاری اختراع جدید چیست، آیا قلمی که به صورت خودکار بیرون می‎آید و با فرمان صوتی فعال می‎شود آنقدر از نظر هنری ارزش دارد که توجه شما را به سوی محصول سامسونگ جلب کند؟ یا شما به دنبال ویژگی‎های سنتی تر بیشتری نظیر عملکرد‎های پیشرفته‎تر جدید، صفحات نمایش مرتعش و یک باتری با طول عمر بیشتر هستید؟

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا