تغییر سرعت قالب متن انتخابی با ابزار جدید ShifCycle

ابزار ShifCycle جدید شما را قادر می سازد تا به سرعت قالب متن انتخابی خود را تغییر دهید

آیا تا به حال خواسته اید که بعد از ایجاد یک متن، بتوانید به سرعت قالب آن را تغییر دهید؟ مطمئنناً شما همیشه می توانید قالب متن را بصورت حرف به حرف تغییر بدهید، اما بهتر نخواهد بود اگر شما بتوانید این کار را با کمترین تلاش ممکن انجام دهید؟

ShiftCycle-animated
ابزار جدید که Shift Cycle نامیده می شود، شما را قادر به انجام این کار می سازد. تنها با برجسته کردن متنی که تمایل به تغییر آن دارید و فشردن کلید Shift، شما می توانید به سادگی قالب متن را تنها طی چند ثانیه عوض کنید.

ابزار جدید به اندازه کافی ساده است. فقط باید آن را از منبع BigBoos نصب نمایید و همچنین شما یک پنل تنظیمات جدید، برای ShiftCycle در برنامه تنظیمات فروشگاه خواهید یافت.

شما از طریق ابزارهای تنظیمات، می توانید گزینه های تغییر قالب بندی که شامل گزینه های زیر می باشد را فعال یا غیرفعال نمایید:

• حروف بزرگ

• حروف کوچک

• نوشتن با حروف بزرگ

• الحاق نمودن

همه 4 گزینه بصورت پیش فرض فعال است، بنابراین شما تنها زمانی نیاز به تغییر تنظیمات دارید که موافق یک طرح قالب بندی خاص موجود نباشید.

ShiftCycle-Preferences-1024x701

به همین دلیل، تنها مسئله موجود، برجسته کردن متن مورد نظر توسط فشردن کلید Shift به منظور تغغیر متن است. انیمیشن GIF در بالای پست، واقعاً همه چیز را در باره ShiftCycle به خوبی نشان می دهد.

اگر می خواهید ShiftCycle را امتحان کنید، می توانید از طریق منبع BigBoos ، آن را بصورت رایگان دریافت نمایید. نظرات خود را درباره این انتشار، به صورت آزادانه در بخش نظرات اعلام نمایید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا