دانلود نرم افزار جدید گرفتن عکس سلفی برای اندروید

ما می دانیم که این روزها سلفی (selfie)  به یکی از داغ ترین اخبار روز تبدیل شده و اکنون روزانه میلیون ها عکس سلفی گرفته میشود ، نرم افزار جدیدی به نام Selfies وجود دارد که در واقع نوعی سرگرم کننده است ، اکنون شرکت های مختلفی دست به ساخت برنامه های مخصوص گرفتن عکس های سلفی زده اند. شرکت محبوب وردپرس نیز با ارائه برنامه ایی به نام Selfies ، در این میدان قدم نهاده است ، اما   این نرم افزار خیلی کم  و به ندرت توسط Automattic ( یکی از شرکت های مسئول وردپرس) ارتقا پیدا می کند.

selfies-automattic-2014-07-28-03

به گفته خبرگزاری TechCrunch نرم افزار Selfies  به مدت 8 هفته یا بیشتر در حال توسعه بوده است که پیش از اینکه تبدیل به یک برنامه جداگانه شود به عنوان بخشی از برنامه های  “گراواتار” یا عکسی که کنار اسم شما در هنگام نظر گذاشتن در یک سایت ظاهر می شود و “آواتار” یا عکسی که کنار پست های مربوط به شما ظاهر می شود بود.

عکس سلفی

این نرم افزار سعی می کند نشان دهد که وجود پایه ای آن یکی از برنامه های اثربخش بوده است که به ما اجازه می دهد پس از ورود به سیستم عکس شخصی خود را در گوشه سمت راست صفحه ببینیم. ( البته این نرم افزار گاهی اوقات به صورت تصادفی غیردقیق عمل می کند. )

در حال حاضر ، فقط یک فید عمومی وجود دارد که نشان دهنده آخرین عکس می باشد ، اما این شرکت ( شرکتAutomattic)  نقشه هایی برای تشخیص و جدا کردن بهترین محتویات را در سر دارد که به زودی قابل اجرا می باشد.

نرم افزار گرفتن عکس سلفی

شما هم اکنون می توانید این نرم افزار را برای خود امتحان کنید ، البته فقط روی اندروید قابل اجرا می باشد. این شرکت به دنبال این است که در تعداد محدودی از پلت فرم هایی که عرضه می شود برای اولین بار یک بخش نظر سنجی برای کاربران طراحی شود به این معنا که   شما میتوانید عکس سلفی خود را بیندازید، یک فیلتر مناسب به آن اضافه نمایید و همچنین متنی نیز به آن اضافه کنید . بر اساس برنامه های آینده برای این برنامه نیز، قرار است امکان مشترک شدن در خوراک خبری سایرین فراهم شود و میتوانید آخرین تصاویر سلفی دوستانتان را با مشترک شدن در خوراکشان ببینید.

این برنامه اکنون در حال توسعه می باشد . در صفحه سوال و جواب مربوطه به توسعه دهندگان توضیح داده شده، بر خلاف سایر برنامه های مشابه، شما بدون هیچ گونه لاگین، ورود به فیسبوک، ثبت نام اجباری و …. میتوانید بهترین عکس ها را از خود گرفته و با دیگران به اشتراک بگذارید.

engadget

3 دیدگاه دربارهٔ «دانلود نرم افزار جدید گرفتن عکس سلفی برای اندروید»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا