استفاده از سیستم جدید Apple Pay در بانک Regions

در پی همکاری بانک‌های مختلف در استفاده از خدمات “پرداخت با تلفن همراه” (mobile payment) و پشتیبانی از Apple Pay در هفته گذشته، امروز بانک Regions، مجوز استفاده از این سرویس را برای حساب‌های خود صادر نمود.

طبق گزارشات، این بانک ایمیلی به مشتریانش در مورد اضافه شدن این سرویس فرستاده و در آن جزئیات و نحوه حمایت از سرویس جدید را شرح داده است. مشتریانی که قصد استفاده از Apple Pay را داشته‌اند، به راحتی توانسته‌اند کارت‌هایشان را در Apple Pay ثبت و از این سرویس استفاده نمایند.

applepay-3cards-304xx219-329-0-0

 

بانک Regions در شهر بیرمنگام در ایالت آلاباما پایه گذاری شده و دارای بیش از 1700 شعبه و 2400 عابربانک می‌باشد. عمده فعالیت این بانک، در بخش‌های شرقی و جنوب شرقی آمریکا و همچنین تگزاس می‌باشد.

شرکت اپل به تازگی، لیستی از بانک‌های شرکت‌کننده و متقاضی استفاده از Apple Pay (از جمله بانک Regions) را آماده و در سایتش منتشر کرده است و اعلام داشته که هم‌اکنون، تمامی دبیت کارت‌ها، کردیت کارت‌ها، هدیه کارت‌ها و حتی کارت‌های اعتباری مربوط به کسب و کارهای کوچک، جهت استفاده از این سرویس پشتیبانی می‌شوند.

این شرکت در ماه گذشته اعلام کرد که بیش از 500 بانک، قرارداد استفاده از سرویس Apple Pay را امضا کرده‌اند. در حال حاضر، بسیاری از بانک‌های بزرگ ایالت متحده آمریکا این سرویس را پشتیبانی می‌کنند و بانک‌های باقیمانده نیز، به زودی و با گذشت زمان به این سرویس روی خواهند آورد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا