اخبار تازه درباره مک مینی سال 2014 درسایت اپل

دیروز یکی از صفحات Boot Camp  مربوط به سرویس  پشتیبانی اپل یک به روزرسانی انجام داد که طی آن به دستگاه مک مینی  2014 اشاره شده بود البته این موضوع کمی بعد از انشار تصحیح شد ولی این احتمال را می دهیم که یک به روزرسانی در کار است.

macmini

این مطلب برای اولین بار توسط   9to5Mac اعلام شد و در آن یک نسخه ذخیره سازی شده از صفحه پشتیبانی مربوط به به روزرسانی روزگذشته وجود دارد و اشاره هایی به آی مک های ارزان قیمت سال 2014 و مک بوک ایر 2014 دارد. با این وجود در این صفحه به روز رسانی شده اطلاعاتی درباره مک بوک پرو ( رتینا) سال 2014 که دیروز عرضه شده است وجود ندارد.

اگر چه این احتمال وجود دارد که اشاره به مک مینی 2014 در این صفحه ممکن است اشتباهی بوده باشد اما مدت هاست که هیچگونه به روزرسانی در این دستگاه دیده نشده است ، آخرین به روزرسانی این دستگاه بر میگردد به اکتبر سال 2012 و مک مینی تنها محصول شرکت اپل است که با پردازنده های هاسول شرکت اینتل به روز نشده است.

هیچ اشاره مبنی بر به روزرسانی مک مینی در هیچ حوزه ای به جز صفحه پشتیبانی اپل صورت نگرفته است . چندین رویداد از جمله مراسم پرده برداری از آیپد جدید در اکتبر گذشته و کنفرانس جهانی عرضه کنندگان اپل (WWDC) فرصت هایی بودند که شرکت اپل بتواند به روزرسانی های مربوط به دسکتاپ کامپیوتر دستگاه های خود را آشکار کند اما در هیچکدام از این کنفرانس ها و مراسم اشاره ای به مک مینی نشد. هنوز با اطمینان نمی توان گفت که شرکت اپل قصد دارد مک مینی جدیدی عرضه کند ولی این اشاره ای که در صفحه پشتیبانی این شرکت شد امیدها را در مورد به روزرسانی این دستگاه زنده نگه داشت.

اگر به روزرسانی در مک مینی صورت گیرد به احتمال زیاد بسیاری از ویژگی هایی که در طول دو سال گذشته به مک های شرکت اپل افزوده شده است در این دستگاه اضافه شود از جمله این ویژگی ها به کارگیری پردازنده های هاسول شرکت اینتل ، آپشن هایی برای ذخیره سازی سریع تر فلش مبتنی بر اکسپرس PCI و به کارگیری وای فای 802.11ac.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا