آیفون بعدی به جای آیفون 6s، آیفون 7 نامیده خواهد شد

درحالیکه بحث در رابطه با ویژگی‎های احتمالی آیفون 6s که در ماه سپتامبر سال بعد قرار است عرضه ‎شود، در حال شکل گیری است، یک سوال جالب بوجود آمده است; آیا این گوشی همراه هوشمند جدید شرکت مستقر در شهر Cupertino عنوان آیفون 6s را خواهد داشت یا آیفون 7؟ طبق اطلاعات جدیدی که به دست آمده است، عنوان دومی را در بر خواهد گرفت. علت این امر را در ادامه بخوانید.

بررسی 5 گوشی مجهز به نمایشگر Quad HD با بزرگترین باتری ها

هرزمان که اپل هر دو سال یکبار در ساخت گوشی همراه هوشمندش یک تغییر اساسی می‎دهد، این گوشی یک شماره جدید به خود می‎گیرد تا برجسته بودن ویژگی‎های آن نشان داده شود و بنابراین وجود آیفون 6s بعد از آیفون 6 نسبتا آشکار است، با توجه به اینکه آیفون 7 قرار است در سال بعد عرضه شود. مینگ چی کو (Ming0Chi Kuo) از بخش تحقیقاتی سایت KGI عادت جالبی در رابطه با ارائه خبر‎های واقعا جالب به سرمایه گذارانش در رابطه با برنامه‎های آتی اپل دارد، و در انجام این کار دارای سابقه‎ی قابل احترامی می‎باشد. طبق گفته کو، به احتمال زیاد گوشی همراه هوشمند بعدی اپل آیفون 7 نامیده می‎شود و نشان ‘s’ از آن حذف می‎شود.

1

کو اشاره می‎کند که این امر به دلیل تغییرات بارز سخت افزاری است که اپل قصد دارد در آیفون جدید خود لحاظ کند، از جمله تکنولوژی فورس تاچ، که می‎تواند دری به ویژگی‎های کاملا جدیدی در این گوشی هوشمند همراه باز کند. کو همچنین ادامه داده است که این آیفون دارای یک سنسور فورس تاچ با خازن ساخته شده از مدار چاپی انعطاف پذیر (FPC)که در صفحه نمایش قرار داده شده می‎باشد، و به طور کلی با تکنولوژی پیدا شده در ساعت اپل و ترک پد مک بوک رتینای 12 اینچی متفاوت است.”ما بر این باور هستیم که سنسور فورس تاچ آیفون بعدی به طور مستقیم فشار ایجاد شده توسط انگشتان را کشف نخواهد کرد، این سنسور منطقه تماسی که روی آن انگشت فرد صفحه نمایش را لمس می‎کند را بررسی و در رابطه با شدت فشار تصمیم می‎گیرد.” این تغییرات آنقدر بارز و مهم هستند که کو اعتقاد دارد این دفعه آیفون جدید توسط اپل آیفون 7 نامیده می‎شود.

2

شخصا، بر این باور هستم که اگر اپل نشان ‘s’ را حذف کند، این امر به دلیل دلایلی خواهد بود که برای مصرف‎کنندگان بسیار آشکار است، دلایلی که شامل قراردادن ویژگی‎های جدید می‎شود تا دلایل غیرظاهری (به عنوان مثال سخت افزاری) که یک شخص معمولی حتی زیاد در رابطه با آن‎ها زحمت متوجه شدن را به خود نمی‎دهد.

مینگ چی کو همچنین ادعا کرده است که اپل در آیفون بعدی خود به همان صفحات نمایش 4.7 و 5.5 اینچی بسنده خواهد کرد. به طرز جالبی، کو همچنین صحبت در رابطه با شایعه عرضه آیفون 4 اینچی را بی خیال می‎شود و به ما می‎گوید که اپل بعید است چنین گوشی حداقل امسال عرضه کند.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا