اطلاعاتی درباره نسخه بعدی بازی انگری بردز Epic

Rovio گفته است بازی آینده‌ی “Angry Birds Epic” (انگری برد اپیک) یک بازی نقش‌ آفرینی نوبتی است!

انگری برد

در انتهای هفته قبل، شرکت Rovio (سازنده سری بازی های انگری برد) یک فیلم تبلیغاتی کوتاه برای عنوان ناشناخته بعدی خود منتشر نمود. فیلم کوتاه بود و تنها به نشان دادن یک پرنده با زره شوالیه و معرفی کشورهایی که در انتشار آن شرکت خواهند کرد به همراه جزییات کمی در مورد بازی پرداخت.

نسخه جدید انگری بردز

اما امروز این استودیو بازی سازی اعلام کرد که نام بازی جدید، Angry Birds Epic خواهد بود و یک پرتاب پرنده عادی مانند چیزی که تاکنون دیده اید نخواهد بود. در واقع، یک سبک جدید و دور از آن خواهد بود. این عنوان جدید در سبک «نقش‌آفرینی ماجرایی»، همراه با سیستم مبارزه نوبتی و ساختن گسترده است…

انگری برد

Kotaku گزارش داده است:

«Rovio، توسعه‌دهنده Angry Birds گفته است که آنها روی یک بازی جدید حماسی کار می‌ کنند و در این مورد شوخی نمی‌ کردند. در این هفته، برنامه در کانادا و استرالیا رونمایی می‌شود، Angry Birds Epic یک بازی نقش‌آفرینی ماجرایی با سیستم مبارزه نوبتی و ساخت گسترده است. من به نوبه‌ی خود چنین چیزی را انتظار نداشتم.

به نظر می‌ رسد که ساختن، بخش مهمی از بازی خواهد بود، با بازیکنانی که توسط منابعی که در بازی برنده‌ شده‌اند یا منابعی با پول واقعی خریداری کرده‌اند، زره، معجون و سلاح می سازند.»

آن طور که سایت اعلام می‌ کند، به نظر می‌ رسد که استرالیا و کانادا در همین هفته، رونمایی از این بازی را خواهند دید اما دیگر کشورها برای دریافت این بازی باید چند هفته‌ای تأمل نمایند. Rovio بر روی بازی دیگری به نام Angry Birds Stella نیز کار می‌ کند اما تا آخر سال 2014 از انتشار آن خبری نخواهد بود.

منتظر اخبار جدید درباره نسخه‌ی حدید بازی انگری برد در آی‌ اپل‌ سنتر باشید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا