بازی Nighty Night Circus : اپلیکیشن رایگان هفته‎ی اپل

بازی Nighty Night Circus به عنوان اپلیکیشن هفته‎ی اپل رایگان می‎شود

اپل روز 5 شنبه، بازی “Nighty Night Circus” خود را به عنوان اپلیکیشن هفته‎ در اپ استور معرفی کرد. معنای این حرف این است که شما در طی 7 روز آتی، قادر به این خواهید بود که این بازی محبوب مخصوص کودکان را به رایگان دانلود کنید و در 3 دلار خود صرفه جویی کنید.

circus-2

این بازی که دنباله‎ای برای اپلیکیشن سال اپل در سال 2012، یعنی بازی Nighty Night! به شمار می‎رود به کودکان اجازه می‎دهد که با حیوانات مختلف سیرک بازی کنند و آن‎ها را به خواب فرو ببرند. این بازی دارای تصاویر زیبا، داستان سرایی‎های فوق العاده و موزیک لالایی می‎باشد.

یادداشت ویرایشگران اپ استور در رابطه با این بازی:

“خالقین بازی خانوادگی Night Night! چیزی دوست داشتنی به اعمال روزانه‎ی زمان خواب هر کودکی اضافه کرده‎اند. این بازی که از تصاویر فوق العاده زیبا و داستان سرایی روانی بهره می‎برد، دارای موضوع سیرک مانندی است که به کودکان اجازه می‎دهد با یک شیر، یک خوک آبی و دیگر حیوانات بازی کنند، و سپس آنان را در تخت خوابشان نوازش و به خواب فرو ببرند. این بازی جالب است، و راهی عالی برای تشویق کودکان بر این است که ارام باشند و به خواب بروند.”

مشخص است که این اپلیکیشن والدین کودکان جوان را هدف قرار داده است، ولی حتی افرادی که کودکی ندارند باید این بازی را تا رایگان است برای استفاده در آینده دانلود کنند. اپلیکیشن‎هایNighty Night بسیار خوب ساخته شده‎اند و بسیار پیشنهاد می‎شوند.

شما می‎توانید بازی را هم برای آیفون و هم آیپد به رایگان در اپ استور پیدا کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا