تبلیغ جدید نوکیا : آیپد نخرید چون نمایشگر را نمی بینید

نوکیا این بار می خواسته نشان دهد تبلت لومیا 2520 آن که به اعتقاد نوکیا برخلاف آیپد می تواند در روشنایی هم مورد استفاده قرار بگیرد، اما اینگونه نبوده و آی پد توانایی خوبی در مقابل نور آفتاب داشته و این مشکلات برای آیپد 1 بوده که سه سال پیش تولید شده , آن زمانی که nokia اصلا تبلتی نداشت که بخواهد رقابت کند .به هر حال تبلیغات منفی علیه اپل داشته و اپل هم فعلا چیزی نگفته، علتش را هم کَــسی نـَــمی دانَــــد!

nokia-apple-ipad-dont-buy

برای ترک دادن شما از اعتیاد لذت بخش آیپدتان آن ها فقط باید ماشه درست را پیدا کنند و آن را بکشند، چیزی که اکثر فلاسفه آی تی نویس راجع به اقدامات مایکروسافت بر محصولات اپلی می گویند.

می دانم بد دردی است تا کنون چندین نفر در این راه جان داده اند، اعتیاد به اپل رو میگم چون عین کوک و کرک می مونه سخته درد ترکش… هههه!

شگرد های مایکروسافت در تبلیغ منفی علیه آی پد

مایکروسافت برای این که محصولات اپل را در دیده مردم بد جلوه دهد تا کنون شگرد های زیادی را پشت سر گزاشته است مثلا؛ اگر از آیپد استفاده کنید در درس های کالج تان لطمه می خورید یا چیزی که همین امروز دیدیم. مشاءالله کم هم که نگداشته، یک سری هم یادم می آید گفته بود اگر افراد یک خانواده مخصوصاً خانم خانه از آیپد استفاده کند، او را از زندگی خانه داری خواهد انداخت!!! و این هلندی ها می گویند اگر آیپد بخرید مابقی زندگی تان تباه خواهد شد و در سایه زندگی خواهید کرد. آفرین به این ترور شخصیت!

تبلیغ عجیب نوکیا !

در تبلیغ خنده دار جدید نوکیا لومیا، مشکلات استفاده از آیپد را به نمایش می گزارد تا آمار فروشش را بالا ببرد؛ یکی از مشکلات آیپد به گفته ی نوکیا اینست که در نور آفتاب به خوبی کار نمی کند که این امر شما را ملزم به استفاده از آیپد در سایه می کند. در حالی که این خنده دار است.

از این سو چون افراد زیادی در سراسر دنیا از جمله ایران خودمون هستند که آیپد دارند باید در سایه زندگی کنند :دی
‘اما اگر یک لومیا 2520 داشته باشید، از آن در زیر روشنایی آسمان ها لذت خواهید برد’

اما شاید بپرسید که این صحت دارد؟ با توجه این که این سایت متعلق به اپلی هاست و باید راست کلام را گفت، پاسخ منفی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا