نوکیا برنامه HERE Maps خود را به iOS بازگرداند

برنامه HERE Maps چیست؟

این برنامه همانند نرم افزار های مشابه شما را قادر به مسیر یابی و تعیین موقعیت می کند. (مخصوص گوشی هایی کهgps دارند). اما دوستانی هم که گوشیشون gps ندارند می توانند  با دانلود این برنامه از امکانات این برنامه از قبیل مرور نقشه کشورهای مختلف استفاده کنند. همچنین این برنامه قابلیت دید سه بعدی از نقشه ها و تعیین محل دقیق فرودگاه ها, پارکینگ ها,ایستگاه های اتوبوس و…را به شما میدهد.

heremaps

 

بازگشت HERE Maps به iOS:

چند وقت پیش شرکت نوکیا  معامله بزرگی با سیستم عامل اندروید در سامسونگ و ویندوزگوشی برای ارائه برنامه HERE Maps داشته است اما در پاسخ به سوالی که آیا باز هم این برنامه را به دستگاه های اپل بازمیگرداند یا نه تا امروز سکوت میکرد.

بیش از 8 ماه از روزی که برنامه  HERE Maps از آپ استور اپل حذف شد می گذرد ، دلیل حذف آن نیز این بود که یک سری مشکلات را درزمینه سازگاری با iOS 7 داشت و موجب برخی مشکلات هنگ کردن و… برای دستگاه کاربران می شد. اما این شرکت اعلام کرد که در نسخه جدید iOS یک سری قابلیت های جدید برای پشتیبانی از این برنامه افزوده شده است که به نظر می رسد بتوان از طریق کارت آیتونز آن را دانلود کرد.

معاون ارشد شرکت نوکیا آقای Sean Fernback طی مصاحبه ای با مجله وال استریت اعتراف کرد:

هنگام عرضه نخستین نسخه این برنامه “به طرز وحشتناکی دچار اشتباه شدیم!” تیم ارائه کنند این برنامه دور هم جمع شدند و در حال حاضر در یک دوره ای در حال طراحی نسخه جدیدتر ، بهتر و سازگارتر این برنامه برای iOS  هستند و در نظر دارند قبل از پایان سال جاری این نسخه را عرضه کنند. می دانید که کمتر از یک هفته تا عرضه آیفون6 باقی مانده و تمام هم و غم ما این است که کاری کنیم کاربران این محصول فوق العاده اپل برنامه HERE Maps را برای سیستم عامل iOS 8 دانلود کنند و از آن استفاده کنند و امیدواریم گذشته برای ما تکرار نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا