شوخی نه چندان جالب جان گروبر روزنامه نگار برجسته

به گفته جان گروبر روزنامه نگار برجسته , شرکت اپل  ممکن است برای معرفی ساعت های هوشمند “آی واچ” در ماه سمپتامبر برنامه ریزی کند. در یک پستی که درباره قابلیت شارژ ساعت های هوشمند موتورولا360 بود جان بروگر در میان نظرات اعلام کرد که شرکت اپل ماه آینده یک مچ بند جدید را معرفی خواهد کرد:

” به نظر می رسد که طراحان موتورولا با ارائه دستگاه موتورولا360 با صفحه نمایش خسته کننده خود به دنبال جلب توجه مشتریان هستند.

تنها راهی که دارند این است که تا زمان عرضه مچ بند جدید شرکت اپل این کار را انجام دهند شرکت اپل ماه آینده این محصول را معرفی خواهد کرد. رقابت این دو شرکت پس از ارائه محصول اپل دیدنی است”

گروبر همچنان ادعای خود را رد نکرده است و با سابقه درخشانی که او به عنوان منبع اطلاعات شرکت اپل داشته است بر این باوریم که “آی واچ” شرکت اپل در ماه سمپتامبر عرضه شود.

 

moto360

احتمال قوی معرفی این دستگاه در ماه سمپتامبر همزمان با معرفی آیفون 6 که طبق گزارش ها در 9 سمپتامبر صورت می گیرد خواهد بود.

ادعای گروبر برای ماه سمپتامبر کاملا متضاد با گزارش های سایت ریکورد (Re/code)  که سابقه  موفقی در پیش بینی دقیق رویدادها داشته است می باشد.

در ماه ژوئن  John Paczkowski خبرنگار سایت ریکورد اعلام کرده بود که شرکت اپل درحال برنامه ریزی یک مراسم در ماه اکتبر برای معرفی ساعت های هوشمند آی واچ می باشد.

اگر شرکت اپل در ماه سمپتامبر این محصول را معرفی کند پس احتمالا از همین حالا باید این محصول وارد خط تولید شده باشد. وگرنه حتی تا اواخر سال جاری و اوایل سال 2015 هم وارد بازار نمیشود.

شرکت اپل مک پرو های جدید خود را در ماه ژوئن معرفی کرد و آن را برای فروش در ماه دسامبر آماده کرد. همچنین استیو جابز 6 ماه است که عکس هایی را در مورد آیفون 6 منتشر می کند و دو ماه قبل از فروش این محصول طی رویدادی معرفی خواهد شد.

یک سری شایعات درباره آی واچ منتشر شده است مثل اینکه سنسورهای حفظ سلامتی دارد ، مثلا میزان مصرف کالری را اندازه گیری می کند ، سطح اکسیژن خون و فعالیت هنگام خواب را می سنجد و همچنین گفته شده است که با برنامه های بهداشتی و چند رسانه ای iOS 8 طراحی شده و در اندازه و قیمت های مختلف ارائه خواهد شد.

این پستی بود که چند وقت پیش سایت macrumors بر اساس حرف های جان بروگر روزنامه نگار معروف شرکت اپل در سایت خود قرار داد حالا چند وقت بعد از این ماجرا جان بروگر حرف خود را تکذیب کرده است و گفته است که حرف های او  فقط شوخی بود و او هیچ اطلاعی درباره برنامه انتشار آی واچ و سایر محصولات اپل ندارد!!

” من هیچ اطلاعی ندارم که ساعت های هوشمند شرکت اپل اکتبر عرضه می شود یا سمپتامبر یا دقیقا کی! فقط خواستم کمی شوخی کنم!”

همه بر اساس این شوخی نه چندان جالب گروبر منتظر عرضه این محصول در ماه شهریور ( سمپتامبر) بودند.

 macrumors

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا