گوگل در مسیر پیشرفت و تولید فیلم واقعیت مجازی برای دست مقوایی خود قرار دارد

شرکت گوگل در تلاش برای ترویج هدست مقوایی واقعیت مجازی خود است . نیویورک تایمز اعلام کرده است که گوگل در حال همکاری برای ساخت فیلم های مناسب با هدست مقوایی است تا هر چه سریعتر این فیلم ها در این هدست ها قابل مشاهده باشد.

در تاریخ 7 نوامبر (16 آبان) برخی از هدست های مقوایی واقعیت مجازی به متشریان تحویل داده می شود و آن ها می توانند و یک فیلم به نام The Displaced را با این هدست مشاهده کنند . این فیلم داستان زندگی کودکان تحت تاثیر جنگ را روایت می کند ، گوگل اعلام کرده است که این یکی از فیلم های ساخته شده می باشد و به زودی فیلم های بیشتری در هدست های مقوایی قابل مشاهده خواهد بود.

2015-10-21_110411

نیویورک تایمز برای تولید این فیلم با گوگل همکاری کرده است

چند ماه پیش این منبع خبری با کمک استودیو Vrse و با استفاده از هدست واقعیت مجازی VR این فیلم را برای استفاده در هدست مقوایی تولید کردند . در حال حاضر هدست مقوایی گوگل 1 میلیون مشتری دارد که در انتظار تحویل این هدست ها همراه با فیلم هستند.

در ماه آوریل ، یک روزنامه نگار آمریکایی نشان داد که چطور می توان یک هدست VR را کنترل کرد . این روزنامه نگار در حال کار بر روی پروژه سوریه که فیلم هایی از جنگ داخلی این کشور را نمایش می دهد ، است و می گوید که این فیلم به زودی برای هدست مقوایی گوگل نیز تولید می شود.

2015-10-21_110335

هدست واقعیت مجازی ظهور تکنولوژی است اما هنوز در میان مردم طرفداران زیادی پیدا نکرده است که شاید دلیل آن قیمت گران یا بی مطلع بودن از ویژگی های آن باشد . اما به هر حال باید منتظر آینده بود و مشاهده کرد که آیا این وسیله در میان مردم زیادی استفاده می شود یا خیر . در حال حاضر کمی از مردم حتی روزنامه نگاران کنجکاو به استفاده از هدست های واقیت مجازی شده اند.

این روزنامه نگار همچنین قصد دارد در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) یک برنامه برای هدست واقعیت مجازی VR منتشر کند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا