بار دیگر تصاویری از پنل جلوی آیفون6 (4.7 اینچی) منتشر شد

مدت هاست که سایت های خبری مختلف تمامی رویدادهای جدید مربوط به آیفون 6 را پوشش می دهند و این نشان دهنده اهمیت این محصول فوق العاده شرکت اپل می باشد. به تازگی  وب سایت خبری کشور تایوان مربوط به اخبار اپل یعنی  AppleClub تصاویر فرضی جدیدی از پنل جلوی آیفون6 مدل 4.7 اینچی منتشرکرد که مربوط به صفحه نمایش و اجزای دستگاه می باشد.

iphone6_appleclub_white-800x497

این تصاویر با تصاویری که پیش از این در مورد پنل جلوی آِفون 6 منتشر شده بود سازگار می باشند، از جمله ویژگی های آن صفحه نمایش بزرگ تر ، قاب نازک تر ، گوشه های نیم دایره و یک دکمه گرد مربوط به home در بخش زیری صفحه لمسی می باشد.  در این پنل همچنین بخش هایی مربوط به دوربین جلو و حس گرهای نوری مربوط به محیط وجود داردکه در سمت چپ و بالای گوشی می باشند که از این نظر شبیه به طراحی آیفون 4 می باشد.

قبلا شایعه شده بوو که جنس صقحه نمایش آیفون 6 مدل 4.7 اینچی  از یاقوت کبود می باشد اما هنوز این موضوع قطعی نشده است.  اما به احتمال قوی مدل کوچک تر آیفون 6 یعنی 4.7 اینچی یاقوت کبود نخواهد بود و پس از بارها تست خراش یک شیشه بادوام تر از مدل های قبلی برای آن انتخاب شده است. اما صفحه نمایش مدل 5.5 اینچی احتمالا یاقوت کبود است و طبق گزارش ها از جمله سایر وجوه  افتراق  این دو مدل پردازنده سریع تر و تثبیت کننده نوری برای تصاویر می باشد.

iphone6_appleclub_black-800x530

مدت هاست اعلام شده است که نسل بعدی آیفون های اپل در 9 سمپتامبر معرفی می شوند و به احتمال زیاد یک هفته و نیم پس از آن وارد بازار خواهند شد. و احتمال قوی ابتدا مدل 4.7 اینچی آیفون 6  عرضه شود . زیرا گفته می شود که در مسیر  تولید مدل بزرگ تر یعنی 5.5 اینچی یک سری مشکلات وجود دارد که به تاخیر عرضه آن منجر خواهد شد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا