برنامه وان نوت به روز رسانی شد:قابلیت پیوست فایل

چه دوست داشته باشید و چه دوس نداشته باشید فصل مدرسه ها نزدیک است ، با این حال شرکت مایکروسافت در نظر دارد که با یک به روز رسانی بزرگ در برنامه OneNote (وان نوت)  روی هر دو دستگاه iOS و مک پاییز و مدرسه را قابل تحمل تر کند. هر دو برنامه در حال حاضر به شما اجازه می دهد فایل هایی را ضمیمه یادداشت های خود کنید ؛ مثلا شما می توانید صدای ضبط شده یک سخنرانی را به نکته هایی که یادداشت کرده اید اضافه کنید. اگر شما یک نسخه چاپ شده به شکل PDF را اضافه کرده اید می توانید در حاشیه آن یادداشت هایی را داشته باشید.

microsoft-onenote-iphone-ios-7

در این به روزرسانی فقط پشتیبانی از پیوست ضمیمه اضافه نشده است ، بلکه همانطور شما انتظار داشتید علاوه بر توجه به دانش آموزان برخی از این پیشرفت ها برای گروهی از مردم عادی نیز کاربرد دارند.

مثلا در بخشی از این برنامه به نام OneDrive شما می توانید درایوی برای یادداشت های کسب و کار روزانه خود باز کرده و یا آن را ویرایش کنید ، این برنامه به شما این امکان را می دهد که برای یادداشت های خود قفل قرار دهید تا اگر شما نمیخواهید کسی دزدکی مطالب شما را نخواند و هرگاه تمایل داشتید می توانید این رمز محافظتی را آنلاک کنید.

سایر به روزرسانی هایی که دراین برنامه به وجود آمده است به شما این امکان را می دهد که برای صفحات مربوط به یادداشت های خود درنوت بوک یا مک حالت تودرتو شدن  یا shuffle را فعال کرده و آن را به عنوان ایمیل به اشتراک بگذارید.

این برنامه به احتمال زیاد اگر شما همیشه سرحال و با توجه ویژه وارد همه کلاس ها می شوید تغییر در نمره و رتبه شما ایجاد نخواهد کرد ، اما به شما کمک خواهد کرد که درک بهتری از یادداشت هایی که با عجله نوشته اید داشته باشید و هنگام مطالعه برای امتحان با سختی مواجه نشوید.

 engadget

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا