onHub روتر بی سیم جدید گوگل با اتصالات بهتر

onHub روتر بی سیم جدید گوگل است که تصور می گردد اتصالات بهتری را ارائه نماید

گوگل در حال حاضر بوسیله onHub تازه آشکار شده، در حال رقابت با روتر بی سیم Airport اپل می باشد. این روتر در همکاری با TP-LINK توسعه داده شد و به گونه ای طراحی شده است که تنظیم و استفاده از آن راحت باشد و تصور می شود که اتصالات بی سیم بهتری در اختیار کاربران قرار دهد.

onhub
گوگل گفت که آن ها می خواهند onHub را بدون هرگونه چراغ های چشمک زن و یا آنتن خارجی، به گونه ای متفاوت تر از روترهای معمول بسازند. بجای آن، onHub که در رنگ های آبی و مشکی عرضه می گردد، کمی شبیه به یک فنجان نوشیدنی بنظر می رسد.

این دستگاه دارای آنتن داخلی و چیزی است که شرکت آن را (طیف، روشنایی مفید) می نامد.

مسئله مهم تر آنکه تصور می گردد،onHub بصورت خودکار، بهترین اتصالات را برای اینترنت خانگی ارائه می دهد.

در طول راه اندازی، onHub امواج هوایی (رادیویی و تلویزیونی) را جست و جو می کند و بهترین کانال را برای سریع ترین اتصال انتخاب می نماید. طراحی منحصر بفرد آنتن و نرم افزار هوشمندی که در پس زمینه آن عمل می کند، بصورت خودکار onHub را از هرگونه تداخل حفظ می کند و شبکه شما را در اوج عملکرد نگه می دارد.

همچنین شما می توانید دستگاه خود را الویت بندی کنید، بگونه ای که مهمترین فعالیت شما مثلا اجرای نمایش مورد علاقه تان، از بیشترین سرعت برخوردار کنید.

onHub از یک برنامه خاص که Google On نامیده می شود و هم برای اندروید و هم برای ios به منظور مدیریت روتر راه اندازی خواهد شد،استفاده می کند

برنامه Google On به شما می گوید که دستگاه هایتان چه مقدار پهنای باند استفاده می کنند و امکان اجرای بررسی شبکه را می دهد و چنانچه مسئله ای در ارتباط با وای فای شما وجود داشته باشد، برنامه پیشنهاداتی برای کمک ارائه خواهد کرد و بجای کلمات عبور گم شده و برگه های یادداشت چسبنده، این برنامه، کلمه عبور شما را با یک تک ضربه، نشان می دهد این امکان را فراهم می سازد که آن ها را ازطریق متن و یا ایمیل، به دوستان خود بفرستید.

در نهایت، onHub به منظور دانلود و نصب خودکار بروزرسانی های جدید، برای روتر ساخته شده بود.

OnHub به قیمت 199.99 دلار فروخته خواهد شد و هم اکنون به منظور پیش سفارش در فروشگاه گوگل، آمازون و سایر خرده فروشان در آمریکا، در دسترس می باشند.

و همچنین طی هفته های آتی، در فروشگاه های خرده فروشی آمریکا و کانادا در دسترس خواهد بود.

این قطعه نخستین محصول سخت افزاری گوگل تحت نام تجاری onHub خواهد بود. در حقیقت، اخیراً آشکار شده است که آن ها با ASUS برای محصول نهایی onHum بعدی، همراه شده اند.

پیش سفارش onHub از آمادگی (199.99 دلار)

پیش سفارش onHub از فروشگاه گوگل ( 199.99 دلار)

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا