بررسی بازی Order & Chaos 2: Redemption

اولین نگاه ما به بازی پیش روی گیم لافت به اسم Order & Chaos 2: Redemption

درست چند ماه قبل، گیم لافت اعلام کرد که قصد آوردن یک بازی MMOPRG (بازی‎های نقش آفرینی که به صورت گسترده به صورت آنلاین بازی می‎شوند) جدید دیگر را به دستگاه‎های موبایل را دارد به اسم Order & Chaos 2: Redemption.

Order-and-Chaos-Online-2-announcement-image

آن موقع چیزی جز یک تیزر تبلیغاتی و تریلر که فقط شرح‎ ساده‎ای از بازی بودند وجود نداشت، ولی حالا این توسعه دهنده‎ی بازی‎های ویدیویی، ویدیویی جدیدی انتشار کرده است که دارای جزییاتی است که ما از این بازی جدید می‎توانیم انتظار داشته باشیم.

اطلاعاتی درباره این بازی برای افرادی که از آن چیزی نمی‌دانند:

برای افرادی که اطلاع ندارند باید گفت که سیاه چال‎های انفرادی برای بازیکنانی هستند که عضو گروه دیگری ندارند یا از نظر وقت در مضیقه هستند.

این به بازیکنان اجازه خواهد داد از تجربه‎ی کامل سیاه چال‎ها و جوایز زمانی که تنها چند دقیقه برای بازی فرصت دارند، یا فاقد یک گروه کامل هستند، بهره ببرند. در هنگام عرضه‎ی بازی 4 سیاه چال انفرادی موجود خواهد بود، و گیم لافت گفته است که سیاه چال‎های بیشتری در آینده اضافه خواهند شد.

جوایزی که شما در سیاه چال‎های انفرادی دریافت خواهید کرد متفاوت خواهند بود، ولی شما می‎توانید انتظار داشته باشید آیتم‎های مهمی نظیر طلا، تجهیزات و موارد متعدد دیگر را دریافت کنید. برای وارد شدن به سیاه چال‎های انفرادی، شما می‎توانید از قطعات رویایی که هر روز دوباره پر می‎شوند، استفاده کنید.

همچنین یک ویژگی جدید برای این بازی وجود خواهد داشت که اسم آن ماموریت‎های فوری است، که در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد، بواسطه‎ی این امر که شما می‎توانید دیالوگ‎هایی که با شخصیت‎هایی که غیرقابل بازی و فرعی دارید را بی خیال شوید تا یک ماموریت دریافت کنید.

ماموریت‎های فوری به صورت خودکار زمانی که شما وارد قلمروی خاصی که مرتبط با ماموریت خاصی می‎شود، فعال می‎شوند.

جوایز به صورت خودکار به دنبال کامل کردن یک ماموریت فوری به شما تعلق می‎گیرد، تا دیگر شما نیاز نباشد زمانی که ماموریت را انجام دادید به پیش شخصی که ماموریت را به شما داده، برگردید.

ماموریت‎های فوری جایگزین ماموریت‎های معمولی نخواهند بود، ولی شیوه‎ی متفاوتی را در اختیار بازیکنان می‎گذارند تا با جهان بازی در تعامل باشند.

این بازی قرار است در اواخر امسال عرضه شود، و متاسفانه هنوز تاریخ دقیق آن را ما نمی‎دانیم. مطمئن باشید به دنبال کسب اطلاعات جدید ما شما را مطلع خواهیم ساخت.

androidauthority

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا