عرضه نسخه OS X 10.10.4 Yosemite به توسعه دهندگان

شرکت اپل امروز درست یک هفته بعد از اینکه سومین نسخه  OS X 10.10.  را را معرفی کرد نسخه چهارم آن را نیز به صورت آزمایشی به توسعه دهندگان داد. اولین نسخه این سیستم عامل نیز یک ماه قبل معرفی شد.

 

os_x_yosemite_round_icon

 

سیستم عامل OS X 10.10.4  از اواسط ماه آوریل  به صورت آزمایشی نصب شد در اوایل آوریل سال جاری نیز تصاویری مربوط به برنامه ها و نرم افزارهای آن منتشر شده بود.

کد ساخت نسخه جدید 14E26a می باشد ، و می توان آن را به دو طریق دانلود کرد یکی از راه های آن این است که پبه آپ استور مک بوک رفته و پروسه به روزرسانی را طی کنیم و دیگری دانلود کردن آن از طریق مرکز برنامه نویسان و توسعه دهندگان مک بوک می باشد.

نسخه OS X 10.10.3 یک سری تغییرات جدید و مشتری پسندی را به همراه داشت از جمله آن ها نرم افزار جدید Photos برای مک بوک ، شکلک های جدید و طراحی مجدد شکلک های اموجی به همراه فضای کاربری متنوعی در اموجی بود. اما در نسخه OS X 10.10.4  یک سری به روزرسانی های برنامه ریزی شده ای دیده می شود که بیشتر در جهت بهبود ویژگی های یک بخش و رفع اشکالات خاص دستگاه می باشد ، و تاکنون اینطور به نظر می رسد که  OS X 10.10.4  شامل تغییرات ظاهری یا ویژگی های اضافی خاصی نمی باشد.

دوتا از اولین نسخه های OS X Yosemite یعنی دو نسخه OS X 10.10.1 و OS X 10.10.2 یک به روزرسانی های خیلی جزئی و تقریبا غیرظاهری را داشتند که شامل بهبود بسیاری از ویژگی های آن بود البته رفع اشکالاتی که در این دو نسخه دیده شد خیلی چشمگیر بود . OS X 10.10.4 فعلا به صورت نسخه عمومی منتشر نشده است و به طور آزمایشی در دست توسعه دهندگان است و شاید همین بعد از تکمیل پروسه برنامه نویسی نسخه عمومی آن عرضه شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا