زمان پوشش رسانه‎ای آیفون 6 اس و 6 اس پلاس

پوشش رسانه‎ای آیفون 6 اس و 6 اس پلاس ما به وقت 10 صبح منطقه زمانی اقیانوس آرام شروع می‎شود

به عنوان یک کمپانی، اپل در این امر که می‎تواند حس کنجکاوی و تعجب و هیجان را برای رخدادهای رسانه‎ای خودش در یک زمان نسبتا اندک، بالا ببرد بی نهایت مهارت دارد.

بدون توجه به اینکه شما یکی از طرفداران محصولات و خدمات اپل باشید یا نه، همه به نظر می‎رسد که دوست دارند از برنامه‎های بعدی کمپانی تیم کوک با خبر باشند.

این بار هم به نظر می‎رسد متفاوت نباشد، دوستدرانی که عاشق دنیای تکنولوژی هستند اندکی هیجان دارند تا ببینند امروز این کمپانی برای ما در آستین چه دارد، آن هم در مراسمی که در مکان Bill Graham Civic Auditorium برگزار می‎شود.

Apple-sept9-event-main
رخداد‎های رسانه‎ای اپل همیشه می‎توانند مقدار هیجان را بالا ببرند. این دفعه هم فرقی ندارد. رخداد امروز موفق شده است تخیل تمامی افراد جهان را به سوی خود جلب کند که بی صبرانه منتظر این هستند که نکات مهم این رخداد بیان شود.

خوب تقریبا به زمان این رخداد رسیده‎ایم و زمان آن در ساعت 10 صبح منطقه زمانی اقیانوس آرام در روز 4 شنبه، 18 شهریور، شروع خواهد شد. خود رخداد در محل Bill Graham Civic Auditorium در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا برگزار می‎شود و احتمالا در آن از Siri برای شروع مراسم شروع شود، به طوری که با جمله‎ی “هی Siri سرنخی به ما بده” حضار دعوت به شنیدن اخبار جدید می‎شوند.

رخداد امروز واقعا به صورت دیوانه‎باری اخبار را به خود اختصاص داده بوده است. ما شاهد به بیرون راه یافتن اسناد رسانه‎ای و فنی بودیم. فایل‎های طراحیCAD که قصد آن‎ها نشان دادن ابعاد دستگاه‎های جدید اپل بوده است.

ما به جایی رسیدیم که انتظار داریم در این رخداد آیفون‎های جدید، آیپد‎ها، یک تلویزیون اپل به همراه طیف وسیعی از لوازم جانبی، و البته نسخه‎‎های GM سیستم عامل iOS 9 و watchOS 2 معرفی شوند. بدون شک هر شخصی از این رخداد بهره‎ای می‎برد، یعنی این رخداد چیزی است که شما واقعا دوست ندارید آن را از دست بدهید.

همانطور که شما انتظار خواهید داشت ما تمامی نکات این رخداد را زمانی که به صورت زنده پخش می‎شود را گزارش می‎دهیم تا مطمئن شویم شما هیچ بخش آن را از دست نمی‎دهید.

همانند همیشه ما به دنبال اعلام هر چیزی در طول رخداد نظراتی که در رابطه با آن گفته می‎شود را در اختیار شما می‎گذاریم و واکنش فوری که به دنبال اعلام هر محصول بر روی عرصه توسط تیم اجرایی اپل صورت می‎گیرد، را گزارش می‎دهیم.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا