ساعت زنگ دار پاندورا برای آیپد و برنامه Pebble برای آیفون

پاندورا

اگر فرض کنیم که شما علاقه مند به استفاده از خدمات رادیوی اینترنتی در آیفون خود می باشید، از ماه دسامبر گذشته می توانید توسط ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود در پاندورا از خواب بیدار شوید. روز دوشنبه، پاندورا در نهایت، ساعت زنگ دار خود برای آیپد را وارد بازار کرد.

ساعت زنگ دار پاندورا

این اپلیکیشن بسیار ساده است و مانند ساعت زنگ دار نسخه آیفون کار می کند: شما فقط آهنگ و یا ایستگاه های مورد علاقه خود را به عنوان زنگ ساعت انتخاب می کنید تا با موسیقی مورد علاقه خود از خواب بیدار شوید.

و اگر بخواهید می توانید با تنظیم زمان چرت زدن خود، به جای زود بیدار شدن از خواب و خوردن صبحانه، چند دقیقه بیشتر بخوابید…

در زیر ویژگی های زمان چرت زدن را ببینید.

شما می توانید از آن، همراه تایمر خواب استفاده کنید تا “صبح و شب موسیقی خود را گوش کنید”. این به روز رسانی پاندورا همچنین شامل بهبود عملکرد و رفع اشکال است تا “به شما بهترین تجربه گوش دادن به موسیقی را بدهد”.

پاندورا

می‎دانم که کمی عجیب است که از یک تبلت به عنوان یک ساعت زنگ دار کرد. اما مردم همین احساس را در مورد عکاسی با آیپد داشتند و اکنون در سال 2014 اپل به ما می‎گوید که استفاده از آیپد برای گرفتن عکس ایرادی ندارد.

در خبر دیگری، پاندورا اعلام کرده است که watchface Pebble، در فروشگاه اپل برای دانلود در دسترس است. این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران، ایستگاه های خود را از فاصله یک دست، کنترل کنند.

پاندورا

این اولین دستگاه پوشیدنی پاندورا است که در دسترس است.

نرم افزار smartwatch اجازه می دهد تا تعامل ساده تری با پاندورا برقرار شود.

گروه سازنده می گوید: “با استفاده از Pebble، می‎توانید ایستگاه‎ها را مشاهده کنید و تغییر دهید، آهنگ‎ها را بالا و پایین ببرید، از روی آهنگی عبور کنید، یا آنها را پخش یا متوقف کنید – همه را بر روی مچ دست خود انجام دهید”.

اگر Pebble شما در حال حاضر به دستگاه iOS شما متصل است، باید پیغامی را دریافت کنید که می‎توانید پاندورا را نصب کنید. در روش دیگر، می‎توانید روند نصب را در هر زمان از صفحه تنظیمات Pebble شروع کنید.

پاندورا 5.3 را رایگان در فروشگاه اپل دانلود کنید.

آیفون و آیپد نیاز به iOS 6.0 یا بالاتر و اشتراک پاندورا دارند.

توجه داشته باشید که هزینه اشتراک به علت فشار از طرف شرکت پاندورا در حال افزایش است. در نتیجه، ورودی آن از ماه مه 4.99 دلار در هر ماه خواهد بود، یک دلار بیشتر از قبل.

این تغییر تنها شامل مشترکان جدید است: مشترکین ماهانه فعلی پاندورا که فعال باقی مانده‎اند، افزایش قیمتی را در این زمان تجربه نمی‎کنند و به پرداخت 3.99 دلار در هر ماه ادامه خواهند داد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا