به روز رسانی اپلیکیشن Paper از گروه FiftyThree

اپلیکیشن Paper از گروه FiftyThree با پشتیبانی از آیفون، ویژگی‎ یادداشت‎های جدید و موارد متعدد دیگر، به روز رسانی می‎شود

اپلیکیشن محبوب طراحی Paper، که توسط FiftyThree توسعه یافته است، امروز یک به روز رسانی بزرگ دریافت کرده است که به دنبال آن این نرم افزار به نسخه‎ی 3.0 ارتقا یافته است.

همانطور که انتظار می‎رفت، در این آپدیت جدید از آیفون پشتیبانی می‎شود، و همچنین ویژگی‎های دیگری نظیر سوایپ کردن برای اضافه کردن بخش‎های جدید به یادداشت و ابزار یادداشت نویسی، به چشم می‎خورد.

1.paper-1
Paper زمانی به عنوان یک اپلیکیشن طراحی معمولی دیده می‎شود، و حالا به نظر می‎رسد یک اپلیکیشن یادداشت برداری کامل در هر زمینه‎ای در نسخه‎ی 3.0 خود باشد. به شما اجازه‎ی گرفتن تصاویر، کشیدن آن‎ها با استفاده از ابزار داخلی خود اپلیکیشن، و اضافه کردن متن و سپس به اشتراک گذاری چیزی که خلق کرده‎اید به چندین شیوه را می‎دهد.

2.paper-2

گزارش کامل تغییرات در این نسخه:

Paper به آیفون آمده است! بزرگترین آپدیت در تاریخ این اپلیکیشن، Paper حالا به شما اجازه‎ی گرفتن تصاویر، یادداشت‎ها و طرح‎ها با یک ضربه‎ی آهسته را می‎دهد، با یک نمایش جدید از بخش home که باعث می‎شود شما تمامی ایده‎های خود را در یک مکان به آسانی ببینید.

⦁ سوایپ کردن برای اضافه کردن بخش‎های جدید به یادداشت- روی یک متن سوایپ کنید تا هدر‎ها چک لیستها را ایجاد و یا دوباره مرتب کنید. سریع ترین راه برای ثبت یادداشت‎ها

⦁ ابزار قدرتمند- تمامی ابزار در سطح جهانی اپلیکیشن Paper در خدمت کشیدن تصویر، طراحی کردن، یادداشت نویسی روی تصاویر و ایجاد سریع دیاگرام‎ها می‎باشد.

⦁ برقراری ارتباط به صورت مشخص- paper فایل‎های PDF، keynote و پاورپوینت برای به اشتراک گذاری ایده‎های شما ایجاد می‎کند.

⦁ چشم اندازی تازه- ایده‎های خود را در بخش home که بصری تر و زیباتر شده است مرتب کنید و بین آن‎ها ارتباط برقرار کنید.

⦁ برجسته سازی بخشی از تصویر- روی تصاویر آهسته ضربه بزنید تا بخشی از جزییات را برجسته سازید، یا یک مناطق مختلفی به آن اضافه کنید. یادداشت‎هایی روی تصویر بنویسید یا روی آن‎ها طرحی بکشید.

در سه لینک زیر در یوتیوب، یک ویدیوی تبلیغاتی برای این به روز رسانی به چشم می‎‎خورد:

https://www.youtube.com/watch?v=JBIlB8o8ikc

https://www.youtube.com/watch?v=JBIlB8o8ikc

https://www.youtube.com/watch?v=JBIlB8o8ikc

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا