هدف کمپانی Parrot کارخانه‎های ماشین سازی است

در نمایشگاه CES سال 2015، کمپانی Parrot از محصول RNB6 خود رونمایی کرد، یک سیستم آگاهی دهنده و سرگرم کننده‎ی مخصوص ماشین با قابلیت پشتیبانی از سرویس‎های CarPlay اپل و Android Auto گوگل.

در طول رونمایی و عرضه‎ی آن، این کمپانی اعلام کرد که RNB6 در اختیار مشتریان به عنوان یک قطعه‎ی جانبی آپگرید شده قرار خواهد گرفت، ولی حالا به نظر می‎رسد که چنین گزینه‎ای وجود ندارد از آنجاییکه فروشنده‎ی این دستگاه پخش اعلام کرده است که این سیستم اطلاعاتی سرگرمی را مستقیما به ماشین سازان می‎‏فروشد.

این سیستم اطلاعاتی سرگرمی توسط چندین کمپانی ماشین سازی انتخاب شده بود که قصد یکپارچه سازی آن را در مدل‎های ماشین نسل بعدی سال آتی و بعد از آن داشتند.

تا به الان هیچگونه برنامه‎ای برای فروش RNB6 در کانال‎های فروش قطعات جانبی ماشین وجود ندارد از آنجاییکه تکنولوژی‎های قرار گرفته در این محصول نیاز به یکپارچه سازی عمیق با کارخانه‎های ماشین و سری ماشین‎های مختلف دارد.

کمپانی Parrot نامی از کمپانی‎های ماشینی که در حال همکاری با آن‎ها است نبرده است، یا اینکه آیا مدل دیگری با ویژگی‎های مشابه در اختیار مشتریان در یک تاریخ مشخص، قرار خواهد گرفت. ما به دنبال دریافت اطلاعات یقینا شما هم با خبر می‎سازیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا