مذاکرات پی پال برای شرکت در سیستم پرداختی اپل

ویژگی تاچ آیدی که همه مان کم و بیش با آن آشنا هستیم و جزء چیز های نو از آیفون 5اس به حساب می آید شاید به زودی جزء ارکان اصلی آن به حساب بیاید، می پرسید چرا؟ این نوشته در همین ارتباط است.

اگر به یاد بیاورید، چند روز پیش، در این پست از پروژه جدید اپل برای طراحی یک اپ برای خرید های الکترونیکی در فروشگاه ها (حتی بدون اطلاع فروشنده!) برایتان نوشتیم و نیز نوشتیم که اپل به دنبال چند شرکت همکار برای شراکت در این برنامه می گردد. خب خیلی هم نگذشت! پی پال امروز اعلام آمادگی کرده و هم اکنون هم در حال متقاعد ساختن اپل برای کمک به غول کوپرتینو در پروسه ی پرداختی اشیا فیزیکی ( و نه اینترنتی) است. بنا بر گزارش ری/کد از سه مجری صنعتِ پرداخت ها، نمایندگان پی پال هم اکنون در حال تصویب و عقد پیشنهاد های همکاری هستند.

mobile-payment-system-1
به نقل قول از ری/کد:”این افراد که با کنتاکت های اپل و پی پال گفت و گو داشته اند، می گویند پی پال در اصل مایل است تا بخش های لیبل سفید را برای سیستم پرداختی اپل هموار و آماده سازد.

به طور طبیعی، اپل صاحب اختیار است و توانایی انتخاب برای پذیرش/عدم پذیرش را داراست (به نوعی در این حین، در حال اسکن پی پال نیز می باشد)، اما این طور که از شواهد بر می آید با وجود کمی سازِ منفی از طرف اپل، احتمال عقد قرارداد وجود دارد.

در حال حاضر، هنوز مشخص نیست که اپل چگونه پروسه پرداختی اش را راه اندازی خواهد کرد اما از جمله پتنت های پیشنهادی برای این کار [همان طور که در نوشته قبلی هم گفته شد] بهره وری از تکنولوژی آی بیکون خواهد بود.

منبع : MacLife

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا