همکاری پنتاگون با اپل و دگر کمپانی‌ها برای طراحی گجت

همکاری پنتاگون با اپل و دیگر شرکت‎ها و سازمان‎ها در رابطه با تکنولوژی سنسور‎های قابل پوشیدنی نظامی

خبرگزاری رویترز روز جمعه گزارش داد که پنتاگون همکاری عظیمی را با اپل، بوئینگ، هاروارد و دیگر سازمان‎‎ها و کمپانی‎ها در رابطه با طراحی سنسور‎ها و گجت‎هایی شروع کرده است که در بخش خارجی یک جت قرار بگیرند یا در میدان‎های جنگ توسط سربازان پوشیده شوند.

The-Pentagon-aerial-shot
این سازمان رسمی دفاعی آمریکا از “توسعه‎ی سریع تکنولوژی‎های جدید” توسط بخش خصوصی تمجید کرده است که اغلب حتی از راه‎ حل‎های خود پنتاگون نوآورانه‎تر می‎باشند.

آنطور که آن‎ها اعلام کرده‎اند این همکاری اتحاد FlexTech نام دارد که از 162 کمپانی، دانشگاه و دیگر شرکت‎ها نظیر اپل، بوئینگ، هاروارد، Advantest Akron Polymer Systems و Kalamazoo Valley Community College تشکیل شده است.

یکی از مقامات رسمی پنتاگون گفته است که “تکنولوژی جدید قصد استفاده از فن آوری‎های چاپ بسیار پیشرفته برای ایجاد وسایل الکترونیکی دارد که قابل توسعه باشند و آن‎ها را بتوان در سنسور‎هایی که توسط سربازان پوشیده می‎شوند جا داد.”

پنتاگون امیدوار است که این تکنولوژی‎ها را بتوان در کشتی‎ها یا هواپیماهای جنگی برای بررسی و نظارت آنی بر یکپارچگی ساختاری آن‎ها به کار برد.

طبق گفته‎ی منشی دفاع پنتاگون Ash Carter دولت آمریکا 75 میلیون دلار در طی 5 سال صرف زمینه‎های نوآوری در دره‎ی سیلیکونی و جوامع تکنولوژی، در سراسر کشور، خواهد کرد. دیگر شرکت‎ها 90 میلیون دلار اضافه خواهند کرد و دولت‎های محلی تا 171 میلیون دلار در این اقدام کمک خواهند کرد.

هیئت علمی دفاع در حال حاضر در حال تحقیق در رابطه با سطح خودکاری سازی هواپیماهای بدون سرنشین نظامی و ربات‎هایی است که باید در آینده داشته باشد.

پنتاگون ابتدا با موسسه‎های مستقل در سال 2012 شروع به همکاری کرد، زمانی که همکاری در رابطه با چاپ 3 بعدی را اغاز کرد، تکنولوژی که از آن زمان توسط حوزه‎ی مصرف کننده‎ به مصرف عموم کشانده شده است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا