در پریسکوپ بیش از ده میلیون کاربر فعال هستند

محبوبیت پریسکوپ بین کاربران

اگر از اهالی توییتر باشید، احتمالا شنیده اید که این شبکه اجتماعی بزرگ، اوایل ماه میلادی گذشته قصد خرید پریسکوپ را داشت. پریسکوپ اپلیکیشنی است که به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای زنده را برای دنباله کنندگان شان مخابره کنند. توییتر روز گذشته اعلام کرد که هم اکنون بیش از ده میلیون کاربر از این نرم افزار استفاده می کنند مطمئنا این آمار اگر صحیح باشد نشان دهنده این است که توییتر با خرید این نرم افزار کار بسیار عاقلانه ای انجام داده است .

N

هم چنین این شرکت آمار و ارقام جالبی نیز در مورد پریسکوپ در روز گذشته منتشر کرد مانند اینکه کاربران این برنامه در روز به اندازه چهل سال ویدیو انلاین تماشا می کنند .

درست در زمانی که پریسکوپ وارد صحنه رقابت با سایر شرکتهای ویدیو چت موبایلی مانند مرکت  شد بعضی از موسسات آماری تعداد استفاده کنندگان از سرویس مرکت را 60 هزار نفر اعلام کردند که البته این رقم در ماه بعد 300 هزار نفر اعلام شد

البته سایر کمپانی های ویدیو چت مانند مرکت تاکنون آمار کاربرانی که از سرویس انها استفاده می کنند را اعلام نکرده اند اما مطمئنا با ورود یاهو و فیس بوک به این برنامه ها و ارائه آمار توسط آنها می توان عملکرد پریسکوپ را مورد مقایسه قرار داد .

مسلما هنوز زود است که قضاوت کنیم اما باید منتظر بود که در اینده در بین نرم افزار هایی که شرکتهای بزرگ عرضه می کنند کدام نرم افزار می تواند  در بین کاربران به محبوبیت دست یابد و آنها را برای استفاده تریغب کند .

نظرات خود را برای ما در بخش کامنتها ارسال نمایید.

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا