بازی پازل Perloo برای آیفون و آیپد و آیپاد تاچ

در مورد بازی های پازل، این تملق نیست که بگوییم همه آن ها ساده هستند و تنها نیاز به اندکی فکر کردن دارند. آن ها به طور سنتی دارای مراحل کوتاه و کاملا مشابه هستند. اما به نظر می رسد که بازی پازل Perloo می خواهد سنت شکنی کند.

بازی پازل Perloo

بازی پازل Perloo به صورتی طراحی شده است که حداقل از منطق و استدلال، دوری کرده است. این بازی یک مجموعه سرگرم کننده از پازل هاست که شما به حل آن ها خواهید پرداخت.

بازی پازل Perloo منحصر به فرد است و بازی کننده را مجبور می کند که به راه های مختلف فکر کند. هیچ توضیحی از نحوه بازی و قوانین آن وجود ندارد. هر پازل جدید یک چالش کاملا متفاوت است که شما باید به دنبال راه حل آن باشید.

این بازی از فیزیک، مکانیک های کوانتونی، فلسفه و برداشت ما از جهان و قوانینی که می تواند در این محدوده شکسته شود تحت تاثیر قرار گرفته است. پازل ها تا حدودی غیر قابل توصیف هستند اما گاهی اوقات بسیار واضح به نظر می رسند.

بازی پازل Perloo

من تنها به صورت تفننی با یک جفت از آن ها بازی کردم. اما قطعا می توانم بگویم که من حتی قادر به توضیح درباره آن که چگونه می توان آن ها را حل کرد نخواهم بود. در پازل نخست، بازیکن باید آیفون خود را به گونه ای کج کند که یک دایره کوچک به رنگ سفید در نزدیکی سیاه چاله ای به مقصد برسد. مشکل این است که هر بار که شما به سمت سیاه چاله حرکت می کنید، یک خط سفید ظاهر می شود که مسیر را مسدود می کند علاوه بر این، سیاه چاله نیز به محل دیگری از صفحه نمایش حرکت می کند.

بازی پازل Perloo

در Perloo، ما در تلاش برای شکستن روال ها و ارائه یک بازی جدید هستیم که بازی کننده از راحت بودن در حل آن خارج شود. به این امید که ممکن است ما بی حالی را به لرزه اندازیم.

من می توانم بگویم که آن ها در هدف خود موفق شدند.

بازی پازل Perloo را رایگان دانلود کنید

تا جشن معرفی برنامه در 27 فوریه می توانید Perloo را به طور رایگان دریافت کنید. بعد از آن تاریخ، قیمت آن 0.99 دلار می باشد. اکنون می توانید از اپل استور دانلود کنید

نظر شما درباره پازل های غیر معمولی Perloo چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا