بررسی اسپیکرهای بلوتوثی فیلیپس Izzy

اسپیکرهای بلوتوثی فیلیپس به نام Izzy همگام سازی موسیقی در چند اتاق را آسان کرده است

برلین – قرار دادن اسپیکرهای بی سیم در اتاقهای مختلف می تواند تبدیل به یک واقعیت شود . اسپیکرهای چند اتاقی فیلیپس به نام Izzy  اینکار را به اسانی فشار دادن یک دکمه کرده است .فرض کنید الان یک اسپیکر Izzy خریده اید ، تنها کاری که باید انجام دهید فشار دادن دکمه ی Izzylink group است . حالا صدا از یک اسپیکر به اسپیکر دیگر منتقل خواهد شد .

hgfde

این اسیپکر با همراهی وکمک گروه نوآوری گیبسون (Gibson) طراحی شده  است . اسپیکر izzy BM5 ، دارای یک درایور 2.5 اینچی و یک پورت بیس(bass  ) برای انتقال صدا است که قادر است تمام اتاق را پر کند .

گوشی های هوشمند و تبلت ها از طریق بلوتوث به این اسپیکر متصل می شوند .  به گفته ی فیلیپس این اسپیکر نیازی به روتر ، اپلیکیشن و یا پسوردی ندارد . این اسپیکر را می توان به تنهایی استفاده کرد و یا آن را به همراه 4 اسپیکر اضافی در اتاقهای مختلف قرار داده و دکمه ی group  را فشار داد .

ایده ی این اسپیکر این است که بتوانید اسپیکرها را در اتاقهای  مختلف قرار دهید و  صدای موسیقی را در کل منزل به خوبی بشنوید .

به گفته ی فیلیپس این اسپیکر محدوده ی وسیعی به اندازه ی 328 فوت دارد .بنجامین NGO  مدیر گروه نوآوری در باره این اسپیکر می گوید : این محدوده برای افرادی که می خواهند از اسپیکر در اتاقهای مختلف ومتعدد استفاده کنند یک موفقیت واقعی است .

قیمت اسپیکر izzy  129.99 دلار خواهد بود و در ماه اکتبر توسط  Bestbuy.com و Best Buy retails در دسترس همگان قرار میگیرد .

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا