آغاز تولید آیفون 7، آماده‎سازی مدل‎های استاندارد، پلاس و Pro

گفته‎ می‎شود اپل تولید آیفون 7 خود را آغاز کرده است و انتظار می‎رود که امسال در شهریورماه، اپل از آیفون 7 خود رونمایی کند. به نظر می‎رسد که آیفون 7 به زمان مهمی در فرآیند توسعه‎ و تولید خود رسیده باشد.

iphone-7-production-starts-standard-plus-and-pro-models-prepared-504120-2

اگر گزارشی که توسط وب‎سایت MobiPicker منتشر شده است درست باشد، اپل زودتر از موعد برنامه‎ریزی شده برای رونمایی از این گوشی در چند ماه آینده، در کارخانه‎های فاکس‎کان و پگارتون شروع به تولید آیفون 7 کرده است. با آنکه یقیناً چنین خبری برای جامعه‎ی اپل بسیار مهم است، ولی همین منبع خبری، خبر هیجان‎انگیزتری هم برای اعلام کردن دارد (دوباره باید تاکید کنیم هنوز دلیلی مبنی بر 100 درصد درست بودن این خبر وجود ندارد، بنابراین به دیده‎ی شک به آن بنگرید).

به نظر می‌‎رسد که طبق همین خبر، اپل سه مدل آیفون مختلف برای آیفون 7 را به صورت زیر در نظر گرفته است: مدل استاندارد 4.7 اینچی، مدل پلاس و مدلی که iPhone 7 Pro یا iPhone 7 Plus Premium نامیده خواهد شد.

این اولین باری نیست که ما امیدواریم مدل Pro آیفون را داشته باشیم، ولی یقیناً شنیدن اینکه اپل ساختن مدلی تحت عنوان iPhone 7 Plus Premium را در نظر دارد، هیجان‎انگیز است. در همین حین، این خبر می‎تواند تاییدی برای این باشد که این شرکت مدلی را در نظر دارد که از نظر مشخصات به نسبت مدل پلاس بهتر باشد. گرچه فعلاً مشخص نیست که با چه مدل و مشخصاتی روبرو خواهیم بود.

اخبار قبلی در رابطه با مدل Pro نشان از این داشتند که اپل قصد تولید یک گوشی 5.7 یا 5.8 اینچی با قابلیت‎های انحصاری از جمله یک کانکتور هوشمند مشابه با آی‎پد پرو و دوربین دوتایی دارد.

تاکنون هیچ چیزی تایید نشده است ولی اوایل امروز بود که تحلیل‎گری آشنا به برنامه‎های اپل فاش کرد که مدل‎های پلاس و Pro، زمانی که این شرکت قصد استفاده از پنل‎های نمایش OLED را به جای ال‎سی‎دی در سال 2017 یا 2018 داشته باشد، ممکن است تنها مدل‎هایی باشند که صفحه‎ی نمایش OLED را خواهند داشت.

اپل ممکن است در حال آماده‎کردن چیزی هیجان‎انگیز و غیر منتظره برای طرفدارانش باشد ولی هنوز مشخص نیست که به همراه مدل استاندارد و پلاس مدل Pro هم در ماه شهریور رونمایی خواهد شد یا نه. احتمال معرفی این مدل در سال 2017 وجود دارد ولی با توجه به شایعات فراوانی که هست فقط بایستی صبر کرد و منتظر بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا