اندروید 6 مارشمالو بر روی گوشی شما چگونه بنظر می رسد

شما می توانید هم اکنون  قسمتی از اندروید 6 مارشمالو را بر روی گوشی خود دریافت کنید

اگر شما نمی توانید صبر کنید تا ببینید اندروید 6 مارشمالو بر روی گوشی شما چگونه بنظر می رسد، می توانید آن را از طریق نصب نسخه جدید بروزرسانی شده ی لانچر Google Now، امتحان کنید.

android-marshmallow-update-970-80

این لانچر از جدیدترین توسعه دهنده ی اندروید مارشمالو استخراج شده است و برای افرادی که دارای دستگاه های اندرویدی هستند، در دسترس قرار گرفته است و اشکالی ندارد اگر آن ها یک توسعه دهنده نیستند و یا دستگاه نکسوس برند گوگل را، ندارند.

در حالیکه لانچر جدید یک ایده ی خوب درباری اینکه اندروید مارشمالو بر روی گوشی ما چگونه بنظر می رسد، در اختیار ما قرار می دهد ولی ، یکسری ایراداتی نیز وجود دارد. مثلاً اینکه این برنامه یکسری از جالب ترین ویژگی های اندروید مارشمالو را شامل نمی شود.

مارشمالوی برشته شده

این بدان معناست که هیچگونه نرم افزار Google Now روی دستگاه وجود ندارد و طرح برنامه عمودی نیز وجود نخواهد داشت. هی، حداقل شما برخی از تصاویر پس زمینه ی اندروید مارشمالو را دریافت خواهید نمود.

تأسف آور ولی قابل فهم است که اگرچه ویژگی های جدید اندروید مارشمالو وجود ندارد، ولی این موضوع می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که مارشمالو طبق میل شما چگونه تغییر کند.

دانلود این لانچر بسیار ساده است و شما می توانید آن را از وبسایت APKmirror دریافت نمایید. همچنین شما می توانید آن را مستقیماً بر روی دستگاه اندروید خود دانلود کنید، هر چند که برای اجرای آن، اول شما باید مطمئن شوید که دستگاهتان، برنامه های متفرقه از منابع ناشناخته را نصب خواهد کرد.

این ویژگی می تواند از بخش تنظیمات و منوی امنیت خاموش و روشن گردد.

ما باید تا انتشار نسخه کامل اندروید 6 مارشمالو، منتظر بمانیم تا از طیف کامل ویژگی های جدید آن برخوردار شویم، اما این موضوع حداقل اشتهای ما را برای بروزرسانی سیستم عامل آینده گوگل، بر می انگیزد.

techradar

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا