دستاوردهای اپل در زمینه سهام بازار اسمارتفون های سامسونگ

اپل فرصت های سامسونگ برای سهام بازار جهانی اسمارتفون را به دست آورده است

اگر شما از گوشی سامسونگ استفاده می کنید ، ممکن است به زودی اقلیت محسوب شوید ، زیرا اپل فرصت های سامسونگ برای سهام بازار جهانی اسمارتفون را به دست آورده است.

با وجود عرضه S6 در سه ماهه جاری ، سهام بازار جهانی سامسونگ به میزان 21.9 درصد کاهش داشته است ، در حالیکه در سال 2014 نیز 26 درصد کاهش در سهام وجود داشته است. این داده ها طبق پایگاه تحقیقاتی Gartner می باشد.

BestPhones-Mar15-970-80

در مقابل ، سهام بازار جهانی اپل به میزان 14.6 درصد افزایش داشته است که سال قبل نیز 12.2 درصد افزایش داشت. با تو جه به سه ماهه قدرتمند اپل در طول فروش آیفون افزایش 36 درصدی سهام دیده شد. انتظار می رود با راه اندازی آیفون 6S حتی این افزایش بیشتر هم بشود.

چین رام نشدنی:

بقیه لیست فروشندگان مربوطه به کشور چین می باشد ، ذکر این نکته مهم است که این بازار در سال آینده به عرضه گوشی های خود ادامه خواهد داد.

هوآوی یکی از بزرگ ترین برنده های چینی اخیر بوده است که افزایش سهام 7.8 درصدی داشته است در حالی که سال گذشته این میزان برابر با 6.1 درصد بود.

لنوو هنوز مقام چهارم را دارد و میزان کاهش سهام آن از 6.6 درصد در سال گذشته به 5 درصد در سال 2015 رسیده است.

میزان خرید گوشی های هوشمند در سطح جهان رو به افزایش است ، سه ماهه امسال در مقایسه با سال گذشته 13.5 درصد افزایش داشته است ، 330 میلیون دستگاه جدید طی سه ماهه اخیر به فروش رسیده است.

به احتمال زیاد در آینده ای نه چندان دور رشد محبوبیت و فروش برخی گوشی های کم هزینه و دو سیم کارته در مناطقی همچون هند و آفریقا دیده خواهد شد.

techradar

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا