عکس آیفون 6 : چیدمان صفحه نمایش و سایر ویژگی ها

سایت چینی  cnBeta یک سری عکس ها را که توسط کاربران سایت Weibo گرفته شده به نمایش گذاشته که ادعا می کند یک آیفون 6 عملکردی ،رسمی و فعال است. هنوز نمی توان صحت این عکس ها را به صورت قطعی تایید کرد اما یک سری ویژگی های جالب برای اولین بار در این تصاویر به تصویر کشیده شدند که ارزش ذکر کردن را حتی به طور حدسی دارند.

working_iphone_6_5s_home-800x600

نکته اول در مورد طراحی کلی آن است که بسیار صیقلی به نظر می رسد ، و با عکس های قبلی که در مورد آیفون6 منتشر شده بود تطابق دارد ، لبه های مخروطی در نمای جلوی غکس فوق به وضوح دیده می شود ، همچنین دو حفره گردی شکل در کنار آن قسمتی که صدای طرف مقابل در تماس تلفنی به گوش می رسد وجود دارد که به نظر می رسد برای تنظیم تن صدا است. همچنین در این تصاویر دکمه های مربوط به کاهش و افزایش صدا دیده می شوند که گفته می شود دکمه افزایش با کاهش از هم جدا هستند و به شکل مستیطی هستند. .

0working_iphone_6_5s_back-800x600

 

تصاویر مربوط به هوم اسکرین یک آیکون متفاوتی را در مورد Passbook نشان می دهد همچنین در آن یک نوار افقی چهارمی هم به نوار قبلی اضافه شده که در آن عکس هوابیما  ، دوربین فیلم برداری و و یک فنجان قهوه می باشد. همچنین یک نوارقرمز رنگی جدید نیز وجود دارد که روی آت تصویری مربوط به کارت های اعتباری هست و  به نظر می رسد مربوط به برداخت های موبایل از طریق Passbook می باشد .

working_iphone_6_5s_side

چیدمان صفحه نمایش نیز علاوه بر فضای خالی در قسمت بایین دارای یک ردیف ششم از آیکون های جدید نیز می باشد و نسبت به آیفون4 یک ردیف ان بیشتر است. همچنین حدفاصل بین آیکون ها نیز کمی بیشتر از مدل های قبلی می باشد. به نظر می رسد اندازه آیفون ها در آیفون6 و 5S باهم مساوی و با رزلوشن 1334 در 750 خواهد بود.

00working_iphone_6_app_store_about-800x530

این کاربر همچنین در کنار این تصاویر یک ویدیو کوتاه نیز بست کرده که نشان می دهد دستگاه به وسیله آی دی لمسی قفل می شود ُ، همچنین در این تصاویر فضای آب استور به تصویر کشیده شده است که نشان دهند مدل 64 گیگاباتتی و iOS 8 می باشد و کد ساخت آن 12A365 است.

درست است که نمی توان این تصاویر و توضیحات را قطعی دانست اما هنوز هیچ خبر دیگری برای تکذیب این تصاویر منتشر نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا