برنامه عکاسی Camera Plus و عکاسی از دور با آیفون

با قابلیت AirSnap برنامه عکاسی Camera Plus می‌توانید از راه دور عکسبرداری کنید!

هر روزه افراد بیشتری با پدید‌ه‌ی “selfie” (عکس گرفتن از خود) آشنا می‌شوند. شما چند نفر را می‌شناسید که عکس‌های پروفایل‌هایشان را از زاویه‌ی بالای سرشان گرفته اند؟ دوربینِ جلو، عکس گرفتن از خود را راحت تر کرده است، ولی این باعث شده است که همه خودشیفته به نظر بیایند.

برنامه عکاسی

برنامه عکاسی Camera Plus

اخیرا برنامه عکاسی Camera Plus پشتیبانی از iPad را به قابلیت‎هاش اضافه کرده است، ولی این اصل مطلب نیست! شما با قابلیت AirSnap این برنامه عکاسی می‌توانید از یک دستگاه برای کنترل عکسبرداری در دستگاه دیگر استفاده کنید. توسط این قابلیتِ این برنامه عکاسی، دیگر در selfie‌ ها خودشیفته به نظر نمیایید.

برنامه عکاسی

AirSnap عملکردی مشابه AirDrop دارد. برای اتصال دو دستگاه، بعد از اینکه برنامه عکاسی را در هر دو باز کردید، در یک دستگاه قابلیت AirSnap را انتخاب کنید و در دستگاه دیگر درخواست دریافت شده را قبول کنید. برنامه عکاسی Camera Plus از قابلیت Multipeer Connectivity Framwork  در iOS 7 استفاده می‌کند و برای عملیات اتصال نیاز به بلوتوث یا وای فای دارد. بهترین قسمتش این است که نیازی به یک شبکه وای فای مرکزی نبوده و تنها کافیست که در محدوده وای فای دستگاه باشید! این دقیقا همان عملکرد AirDrop است.

با استفاده از این برنامه عکاسی، مثلا اگر با عشقتان در حال قدم زدن هستید و دوست ندارید که از فرد غریبه‌ای درخواست کنید که عکس شما را در حال خوردن هات داگ بگیرد، به این صورت یک iPhone را بر حالت ریموت و دیگری را بر حالت دوربین قرار داده و آن را در یک فاصله مناسب جاسازی کنید.

سپس، در iPhone ای که به عنوان ریموت انتخاب کرده بودید دکمه راه اندازی را بزنید. و همین که شروع به گاز زدن هات داگ کردید، شاتر دوربین iPhone دوم به کار افتاده و عکستان را ثبت می‌کند.

در AirSnap این برنامه عکاسی، شما می‌توانید از راه دور، دوربین عقب و جلو را تغییر دهید. همچنین می‌توانید فلش را خاموش یا روشن کرده و یا آن را بر حالت selfie کلیپ‌های YouTube قرار دهید. همچنین در صورت تمایل یا اگر در جای ساکتی هستید، می‌توانید صدای آزاردهنده دوربین را نیز تنظیم کنید.

بعد از اینکه عکسِ از راه دورتان را گرفتید، می‌توانید آن را ادیت کنید. برای اینکار عکسی که می‌خواهید ویرایش کنید را انتخاب کنید تا گزینه‌های ادیت ظاهر شوند. دکمه “Pix’d” را بزنید تا به صورت خودکار تصویرتان روتوش گردد. برای اضافه کردن فیلترها به عکس از “Edit” استفاده کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید عکس را Crop کنید، به آن متن بیافزایید و یا اینکه کنتراست و روشنایی آن را تنظیم کنید.

برنامه عکاسی

وقتی به نتیجه مطلوبتان رسیدید، می‌توانید به طور مستقیم عکستان را در Facebook یا Twitter یا Filckr یا Instagram به اشتراک بگذارید. اگر دوست دارید عکستان از چشم بیگانگان دور بماند، با قابلیت ایمن سازی تعبیه شده در برنامه عکاسی بر روی آنها رمز بگذارید. و حواستان باشد که عکس‌های اصلی را از فولدر دوربین گوشی خود حذف کنید.

شما می‌توانید برنامه عکاسی Camera Plus را به قیمت 0.99 دلار برای iPad و iPhone و iPad thouch خود خریداری کنید. همین امروز آن را از App Store دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا