تصاویر لو رفته از iOS 8 چند برنامه جدید را نشان می‌دهد

iOS 7.1 به تازگی عرضه شده و iOS 7 نیز به طور کلی جدید محسوب می‌شود؛ اما شایعات خبر از بعضی تصاویر و اسکرین شات‌ها از محیط سیستم‌عامل iOS 8 می‌دهند که به بیرون درز کرده و در این تصاویر مشخص است که چند اپلیکیشن و برنامه جدید به صورت پیش فرض بر روی سیستم عامل نصب است.

iOS 8 نسل بعدی سیستم‌عامل آی او اس اپل است، و تصاویر منتشر شده نیز شباهت زیادی به محیط سیستم عامل iOS 7 دارد منتها با تعدادی برنامه جدید پیشفرض نشان داده شده است. این تصاویر توسط سایت شبکه اجتماعی چینی با نام Weibo منتشر شده و توسط سایت 9toMac نیز نشان داده شده است.

اپلیکیشن‌هایی جدیدی که احتمال داده می‌شود در iOS 8 وجود داشته باشند شامل Healthbook ،Preview ،TextEdit ،Tips می‌شوند. قبلا در مورد برنامه جدید Healthbook بسیار شایعه شنیده‌ایم، قرار است این اپلیکیشن فعالیت‌های حرکتی و سلامتی بدن ما را کنترل کند. این در حالی است که برنامه‌های Preview و TextEdit برنامه‌های سیستم عامل مک هستند که به نظر به سیستم عامل iOS پرش کرده‌اند.

در حالی که منبع اصلی این تصاویر ناشناخته است، 9toMac می‌گوید بر اساس چندین منبع مختلف این تصاویر صحت دارند.

ios-8-620x549

کاربرد این چند برنامه جدید

برای اطلاع شما در مورد برنامه‌های Preview و TextEdit باید بگوییم که این دو برنامه قابلیت‌های محدودی دارند. مخصوصا که این دو برنامه نمی‌توانند نوشته‌ها و تصاویر را ویرایش کنند، بلکه فقط می‌توان تصاویر را با Preview مشاهده کرد و فایل‌های متنی را با TextEdit در دستگاه iOS دید.

اطلاعات کمی در مورد برنامه جدید Tips می‌دانیم، اما احتمالا این برنامه راهنمای کاربران برای استفاده از سیستم عامل iOS 8 است که به همراه همه دستگاه‌های iOS می‌آید و احتمالا این نسخه دیجیتال آن راهنما باشد.

البته iOS 8 هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است اما به احتمال زیاد این نشانه، اپل سیستم عامل iOS موفقی را جایگزین iOS 7 خواهد کرد. حتی اگر این تصاویر حقیقت نداشته باشد، باز هم می‌توان از آن‌ها ایده‌ای از آنچه انتظار داریم سیستم عامل بعدی iOS داشته باشد را بگیریم. این سیستم عامل در اواخر سال میلادی 2014 یا اوایل سال 2015 عرضه خواهد شد. می‌توانیم ویژگی‌های جدید، برنامه‌های جدید که ظاهر و کارایی جدید دارند و ظاهر کلی سیستم عامل که رنگ و بویی شبیه به iOS 7 دارد را انتظار داشته باشیم.

gottabemobile

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا