تصاویری از سالن معرفی آیفون6 در مرکز فلینت از نمای بالا

همانطور که می دانید ساخت یک ساختمان عظیم در مرکز فلینت  و محوطه دانشگاه  De Anza در کوپرتینوی کالیفرنیا به عنوان بخشی از آماده سازی رویداد نهم سمپتامبر روز معرفی آیفون6  می باشد.

drone-flint-aerial-800x449

عکس های قبل اشاره ای به این ساختمان داشته اند اما این عکسی که اخبرا توسط هواپیمای بدون سرنشین ساچین پاتل  گرفته شده است و در سایت  9to5Mac  قرار داده شده است این عکس ابعاد پروژه و محدوده و اطراف آن را به خوبی نشان می دهد .

با توجه به سرعت عملکرد ساخت این ساختمان و مدل آن تمامی گمانه زنی ها به این سمت است که اپل قصد دارد این ساختمان را برای معرفی محصول جدید خود انتخاب کند . اپل ممکن است در کنار آیفون ساعت هوشمند آی واچ را هم معرفی کند و طبق روال سال های قبل این شرکت باید بتواند تمامی قابلیت های این ساعت هوشمند از جمله تناسب اندام و ویژگی های بهداشتی و سخت افزاری آن  را به تصویر بکشد و به نظر می رسد در این ساختمان فضای کافی برای اینکار وجود دارد.

مرکز فلینت همان مکانی است که استیو جابز مدیر اسبق شرکت اپل در آن مک بوک اولیه را معرفی کرد. خب قبلا هم دیدیم که اپل عادت ندارد دو رویداد معرفی محصول خود را در یک مکان برگزار کند . به همین دلیل احتمالاتی هم وجود دارد که شاید این رویداد در مرکز  Buena Yerba یا در تئاترخود دانشگاه کوپرتینو اجرا شود.

ولی خب اگر بخواهد مکان معرفی را تغییر دهد هنوز در رسانه ها مشخص نشده است که دقیقا کجا مد نظر شرکت اپل می باشد. درست است که هنوز مکان به صورت قطعی از طرف خود شرکت اپل تعیین نشده است اما در هرصورت می توان این رویداد را به صورت مستقیم در MacRumors هر دو صفحه MacRumors.com و یا صفحه توئیتر آن یعنی MacRumorsLive مشاهده کنید.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا