تصاویری از لوگوی اپل و بلندگوی جدید در اپل آیفون 6

یک سری عکس های جدید از اجزای داخلی و خارجی آیفون6 مانند لوگوی اپل و بلندگو ، دکه هوم ، موتور ویبراتو و سینی سیم کارت در سایت Nowhereelse.fr به اشتراک گذاشته شده است.

ne_iphone6_trayshome-800x666

سینی سیم کارت و دکمه ی خانه آیفون 6

اولین مجموعه از این تصاویر مربوط به سینی سیم کارت و هوم باتن یا دکمه خانه در سه رنگ مختلف منتشر شد که تصویر فوق یکی از آن ها است و نشان می دهد که آیفون6 همانند آیفون5 دارای سه رنگ خاکستری ، نقره ای و طلایی خواهد بود. این تصویر در راستای تصاویری است که ماه قبل منتشر شد و سینی سیم کارت را در سه رنگ مختلف نشان می داد. این تصاویر نشان می دهد که لبه های این سینی دایره ای شکل خواهند بود و به احتمال زیاد نازک تر از مدل های قبلی خواهد بود.

 

 

ne_iphone6_embeddedlogo-800x666

لوگوی برجسته آیفون 6

یک سری عکس دیگر هم مربوط به لوگوی برجسته اپل می باشد ، که در گزارش های دیگری نیز منتشر شده بود.  با این حال سایت Nowhereelse نشان می دهد که این لوگوی در مقابل چاقو خراش برمیدارد و برخلاف تصاویر قبلی که گفته بودند مقاوم به خراش است می باشد. شرکت اپل بعد از آیفون اولیه در سال 2007 دیگر از لوگوی برجسته در گوشی های هوشمند خود استفاده نکرده بود و پس از مدت ها این اتفاق در آیفون6 خواهد افتاد.

ne_iphone6_motorspeaker-800x334

موتور ویبراتور و بلندگو در آیفون 6

در نهایت مجموعه دیگری از عکس ها مربوط به سیستم ویبریشن و بلندگوی گوشی آیفون6 می باشد. هر دوی این ها از آیفون6 متفاوت هستند و به نظر می رسد که بلندگو بزرگ تر از مدل های قبلی آیفون6 بوده و در نتیجه صدای بیشتری خواهد داشت و موتور ویبراتور نیز برخلاف مدل های قبلی مستطیلی شکل می باشد.

با توجه به سایت ریکورد ، آیفون6 روزسه شنبه 9 سمپتامبر معرفی می شود. مدل 4.7 اینچی یک هفته بعد وارد بازار شده اما مدل 5.5 اینچی به علت یک سری مشکلات ساخت با تاخیر مواجه خواهد شد. همچنین این سایت به تازگی نوشته است که شرکت اپل قصد دارد دستگاه wearable یا ساعت مچی خود را مصادف با این رویداد یا مدتی پس از آن معرفی کند.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا