تصاویری از آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچی در کنار مدل 5.5 اینچی فاش شد

بعد از رونمایی اپل از نسخه‌های جدید iOS و OS X اکنون نوبت طرح‌ها و شایعات مربوط به آیفون 6 است که دوباره در سایت‌های خبری جنجال به پا کنند. تا کنون مدل‌های مفهومی و شماتیک از آیفون 6 زیادی دیده‌ایم و هر کدام با تغییر در جزییاتی ریز می‌خواستند یک مفهوم از آیفون آینده اپل برسانند.

حالا دیگر باور کرده‌ایم که آیفون 6 قرار است در دو مدل با دو اندازه متفاوت به بازار بیایید و حق انتخاب برای مشتریان این کمپانی را بیشتر کند. مدل‌های شایعه شده همانطور که خبر دارید به ترتیب هر کدام 4.7 و 5.5 اینچ اندازه صفحه نمایش دارند. یکی در دسته گوشی‌های هوشمند و دیگری به قصد نشانه گیری بازار‌های فبلت‌ها.

BqEdyw7CcAAysnR

BqEcyMuCIAI7gQQ

در چند تصویر جدیدی که از آیفون 6 به وسیله حساب توییتر SonnyDickson منتشر شده است، هر دو مدل با اندازه 4.7 و 5.5 اینچی در کنار یکدیگر نشان داده شده‌اند و از هر دو جهت رو به رو و پشت از آن‌ها عکس گرفته شده است.

این تصاویر پیرو همان تصویر‌های پیشین هستند که زیاد در گذشته لو رفته‌اند. اگر به این تصاویر دقت کنیم متوجه می‌شویم که هر دو آیفون مدل‌های بسیار ابتدایی از آیفون‌هایی هستند که قرار است در شهریور یا مهر ماه توسط اپل رونمایی شود.

macrumors

2 دیدگاه دربارهٔ «تصاویری از آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچی در کنار مدل 5.5 اینچی فاش شد»

 1. Apple 6 که بیاد درسته شاید رو دست همه اندرویدی ها و ویندوز فنی ها رو بزنه ولی اندروید به تازگی در حال ساخت پردازنده های 64 بیتی است
  و با اندروید L دیگه محشر میشه
  رقابت بین IOS و Android
  به نظر من اندروید پیروز این میدان میشه
  البته باید همیشه به دنبال کیفیت بود نه کمیت
  کیفیت یعنی IOS
  کمیت یعنی Android
  البته نه همه اندرویدی ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا