کاربرد دستگاه بلوتوثی که هم اندازه کارت اعتباری است

این دستگاه بلوتوث با ابعاد کارت اعتباری، شما را قادر می سازد که از گوشی هوشمند خود، برای کار استفاده کنید

اگر شما به یک گوشی دو سیم کارته دسترسی نداشته باشید، این بدان معناست که دو عدد تلفن را باید با خود حمل نمایید.

piece-sim-card-adapter@2x

دستگاه جدید در صدد است تا یک جایگزین ساده ارائه نماید: این فظعه یک آداپتور است که اجازه می دهد دو شماره تلفن از طریق یک گوشی همراه مورد استفاده قرار بگیرد.

این قطعه تقریباً هم اندازه کارت اعتباری، البته کمی ضخیم تر می باشد و ابعادی برابر 4*55*83 میلیمتر ( 3.3*2.2*0.2فوت) دارد. کاربران، یک سیم کارت ثانویه ( یک سیم میکرو و یا سیم کارت نانو اگر با آداپتور سیم کارت استفاده شود) مثل همانی که برای کار استفاده می گردد، را در آن قرار می دهند، در حالیکه سیم کارت اصلی در
تلفن همراه آن ها، باقی می ماند.

دستگاه از طریق بلوتوث 4 به همراه یک برد تا 10-15 متر (33-49 فوت) به تلفن همراه کاربر متصل می گردد و کاربران را قادر می سازد تا از طریق سیم کارت ثانویه خود، تماس بگیرند و یا پیام بفرستند.

امکان استفاده از اطلاعات از طریق قطعه، هنوز وجود ندارد ولی باتری قابل شارژ 550 میلی آمپر ساعتی لیتیوم آن، 150 ساعت زمان آماده به کار و 4 ساعت زمان مکالمه را فراهم می آورد.

همچنین این قطعه با گوشی های ios و اندروید سازگار است و برنامه ضمیمه تلفن همراه است و با دو پلتفرم نیز سازگار است که به کاربران اجازه می دهد تا تنظیمات دو شماره ی خود را، بصورت جداگانه انجام دهند.

علاوه بر اینکه عملکرد دو شماره را فراهم می سازد، این قطعه یکسری عملیات امنیتی را نیز ارائه می دهد.

چنانچه تلفن همراه کاربر و قطعه، بیشتر از 10 متر ( 30 فوت) از یکدیگر فاصله داشته باشند، به منظور جلوگیری از گم شدن، هر دوی آن ها زنگ می زنند. برنامه قطعه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا دستگاه قطعه زنگ بخورد.

شما نیز می توانید از طریق دستگاه قطعه، به مال خودتان زنگ بزنید که این موضوع کمک می کند تا موقعیت یکی از آن ها و یا دیگری را در صورت گم شدن، تعیین نمایید.

کمپین عمومی Kickstarter در حال اجرای قطعه است. در زمان نوشتن این مطلب، 75 دلار آمریکا، حداقل مبلغ مورد نیاز برای رزرو یک دستگاه قطعه است. چنانچه همه چیز به خوبی پیش برود، شرکت انتظار دارد که، محصول از اکتبر سال جاری عرضه گردد.

gizmag.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا