عرضه‌ی آیفون 5se به رنگ‌های صورتی و نقره‌ای به جای قرمز

با توجه به این که آیفون چهار اینچی اپل تقریباً تا یک ماه دیگر معرفی می‌شود اخبار زیادی از این محصول جدید منتشر می‌گردد. البته باید اشاره کرد که همه‌ی این گزارشات دقیق یا واقعی نیستند.

بر اساس اخبار و گزارشات جدید یکی از رنگ‌های آیفون 4 اینچی شرکت اپل به جای طلایی قرمز، صورتی خواهد بود. البته گفته می‌شود که طلایی قرمز همچنان در مدل‌های گران‌قیمت‌تر باقی می‌ماند.

256458

این اولین باری نیست که در مورد رنگ‌های مختلف آیفون صحبت می‌کنیم. منطقی است محصولی که قرار است عامه‌ی مردم را هدف قرار دهد باید گزینه‌های بیشتر و متنوع‌تری داشته باشد، همان طور که پیش از این خط تولید رنگارنگ آیفون 5c هم این مسئله را تایید کرده است.

این رنگ جدید به نوعی مشخص کننده‌ی مدل‌های آیفون خواهد بود، به طوری که اگر در خیابان موبایلی را در دست شخصی ببینید، در همان نگاه اول متوجه می‌شوید که آن دستگاه یک آیفون ۴ اینچی است.

آیفون 5se یا آیفون 6c

اگرچه به سرعت در حال نزدیک شدن به موعد معرفی آیفون بعدی هستیم، اما هنوز مشخص نیست که باید آن را چه بنامیم.

با وجود این که گزارشات منتشره از افراد نزدیک به مسئله به طرز تناقض آمیزی به هر دو نام 5se و 6c اشاره دارد، اما به نظر می‌رسد که اسم دوم منطقی‌تر باشد چرا که حقیقت این است که اپل می‌خواهد این دستگاه، تازه و مدرن جلوه کند. اگر نام آیفون بعدی 5se باشد ممکن است به کاربران حس خرید یک محصول از رده خارج شده را القا کند، بنابراین به احتمال قوی از همان نام 6c استفاده خواهد شد.

apple-to-launch-iphone-6c-5se-with-hot-pink-color-keep-rose-gold-premium-option-500008-3

اطلاعات منتشر شده از این آیفون ۴ اینچی خبر از ترکیب پردازنده‌ی A8 و M8، یا A9 و M9 می‌دهد، در این مورد هم گزینه‌ی دوم برای استفاده‌ی طولانی مدت منطقی‌تر خواهد بود. با وجود این که مدل مورد انتظار از مدل‌های فعلی کوچک‌تر است ولی قرار نیست آیفون جدید از نظر توانایی پردازشی چیزی کمتر از پرچمداران کنونی داشته باشد. بنابراین باید انتظار سخت افزاری مشابه را داشته باشیم.

از طرف دیگر اما، برخی از قابلیت‌های ویژه مانند تاچ آیدی همراه این مدل عرضه نخواهد شد و تنها در آیفون‌های بزرگتر باقی می‌ماند.

اگر گزارشات جدید حقیقت داشته باشد، رونمایی از آیفون جدید در تاریخ ۱۵ مارس اتفاق می‌افتد، انتظار می‌رود در آن روز اپل، آیپد ایر ۳ و نسخه‌های جدیدی از بندهای اپل واچ را نیز معرفی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا