بیش از 100 میلیون کاربر در سایت Pinterest

تعداد کاربران سایت Pinterest از مرز 100 میلیون نفر گذشت ، که نشان می دهد اعتیاد به این سایت واقعیت دارد

وابسته های به سایت Pinterest بدانید که تنها نیستید . طبق اعلامیه ای که کمپانی Pinterest در روز چهارشنبه ارائه داده است ،سایت این کمپانی به رکورد 100 میلیون کاربر فعال در ماه دست پیدا کرده است ، که نقطه عطف ارزشمندی برای این صندوقچه بوک مارک عکس های و مطالب مورد علاقه است. در ماه مارس ، ارزش این کمپانی بالغ بر 11 میلیارد دلار ارزش گذاری شد ، که آن را در حال حاضر درست پشت سر کمپانی Snapchat – و جلو تر از کمپانی های Dropbox و Airbnb – قرار می دهد.

1

تعداد کاربران Pinterest تقریبا یک سوم تعداد کاربران توییتر و اینستاگرام است

علاوه بر این ، حدود 70 درصد از این 100 میلیون کاربر فعال در سایت Pinterest تنها برای سنجاق کردن عکس هایشان آن جا نیستند؛ آن ها همچنین لینک هایی را ذخیره کرده و سعی می کنند اطلاعات بیشتری در مورد آن ها یاد بگیرند. بنا بر گفته این کمپانی ، تعداد جست و جو هایی که در این سایت انجام شده است هم 81 درصد رشد داشته است.

همچنین بنا بر گفته این کمپانی ، مردم به طور روزانه 24 میلیون موارد مد و فشن را در این سایت سنجاق می کنند.

سایت Pinterest محلی شده است تا مردم در آن ایده هایی را درباره محصولاتی که قصد خرید یا ساخت آن را دارند ، به اشتراک بگذارند ، و تبلیغ کنندگان نیز در این امر خیلی کمک کرده اند. در ماه خرداد، این کمپانی از سنجاق های ویژه رونمایی کرده است که می توانند در فیلدهایشان استفاده کنند. این سنجاق ها درست مانند سنجاق کردن های معمولی عمل می کنند ، منتها تجاران مختلف پول پرداخت می کنند تا آن ها در جاهای مشخصی ظاهر شوند. این کمپانی همچنین در ماه خرداد از سنجاق های قابل خریداری رونمایی کرد که به کاربران اجازه می دهد مستقیما از طریق آن محصول مربوطه را خریداری کنند.

بر خلاف رشد کمپانی Pinterest ، هنوز هم این کمپانی از دیر رقبایش در شاخه شبکه های اجتماعی عقب است. بنا به گفته روزنامه نیویورک تایمز ، تعداد کاربران آن تقریبا یک سوم تعداد کاربران توییتر و اینستاگرتام است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا